reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy z przed ciąży - tracimy kilosy

mi koleżanka na obwisły brzuszek poleca po porodzie to

BARDZO WYSOKIE MODELUJĄCE MAJTKI PAS 52-78 BIEL (1381560577) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
takie majty na brzuch , żeby zbijały tą skórę ...
mówiła , że krótko po ciąży założyła takie i się zmieściła w swoje stare dżinsy ;-)
i że fajnie spłaszczają brzuch
My rodzimy w zimie, więc w takich jeszcze nam będzie cieplej dodatkowo :-)
ja się w cos podobnego chcę zaopatrzyć

ja dostałam na gwiazdkę taki ''uniform'' modelujący i juz w nim latam:) obciska całą talię oprócz biustu ( na niego jest zrobiona dziura:) do tego obciskające majty.niestety narazie i w tym nie mieszczę sie w zadne ciuchy i znów pozostały mi spodnie ciążowe:-(
ticker.php
 
reklama
Ja kurczę pomimo wszystko troszkę boje się z allegro kupować, nie wiem czy w rozmiar trafię, poszukam czegoś podobnego w sklepach
 
No właśnie też się boję o rozmiar, ale zawsze mogę albo wymienić, albo kupić mniejszy, chociaż dłuuugo się zastanawiałam nad zakupem ;-)
A mnie już bieganie po sklepach ominie, koniec roku za pasem, a naprawdę chcę doczekać do stycznia, więc do Sylwestra nie wstaję z łóżka ;-)
 
ja takie rzeczy jak już będę kupować to dopiero po porodzie....zobaczymy czy będę ich potrzebować, bo tak naprawdę po porodzie raczej jakoś szczególnie chodzić gdzieś nie będę....a jak do wiosny się nie ogarnę to będę kupować...

blondi i klaudoos fajny ten gorset jak już będziecie używać dajcie znać, majtki mi się też bardzo podobają...
 
reklama
blondi i klaudoos fajny ten gorset jak już będziecie używać dajcie znać, majtki mi się też bardzo podobają...

no własnie bardzo mi się podoba chciałabym coś takiego żeby i w lóżeczku sexi wyglądać, ale tak jak ribi pisze zamówie po porodzie żeby zobaczyć jak moje ciałko się będzie zachowywać, nie wiem ile schudne zaraz po urodzeniu, więc czekam:-)
 
Do góry