reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

masz czas biegać ? :)

ja na ten basen pojade to kurcze niepomyślałam z kim małego zostawie , może koleżance dam , ale wstyd bo to taki krzykacz!
 
reklama
ja też biegam z wózkiem, hehe ;P
zawsze wychodzimy powoli na spacer i nagle robi się późno i trzeba wracać, a Ola juz marudzi jeść ;) i wtedy biegiem ;P
 
ja schudłam szybko 15kg i teraz stoje w miejscu z wagą... a jeszcze drugie tyle by się zdało zrzucić :laugh2:

Dziewczyny jak to jest po cesarce... po ilu tygodniach moge pas nosić i po ilu zacząć ćwiczyć (brzuszki)???

co do okresu... ja od porodu (3tyg) noszę podpaski w majtach... na początku bo macica mi się obkurczała i krwawiłam no a teraz nie wiem czy nadal się obkurcza czy może okres - choć dziś to na różowo a nie na czerwono. :sorry:
 
ja też biegam z wózkiem, hehe ;P
zawsze wychodzimy powoli na spacer i nagle robi się późno i trzeba wracać, a Ola juz marudzi jeść ;) i wtedy biegiem ;P

dobre Ionka, dobre:) U mnie sytuacja wygląda bardzo podobnie ale bardziej spocona jestem przy wychodzeniu na spacer, dopóki wyjde z dwójka dzieic, w tym z jednym wiszczącym z powodu czapki na głowie to cała mokra jestem. Az dziw ze jeszcze sie nie rozchorowałam tfu tfu:D

ja schudłam szybko 15kg i teraz stoje w miejscu z wagą... a jeszcze drugie tyle by się zdało zrzucić :laugh2:

Dziewczyny jak to jest po cesarce... po ilu tygodniach moge pas nosić i po ilu zacząć ćwiczyć (brzuszki)???

co do okresu... ja od porodu (3tyg) noszę podpaski w majtach... na początku bo macica mi się obkurczała i krwawiłam no a teraz nie wiem czy nadal się obkurcza czy może okres - choć dziś to na różowo a nie na czerwono. :sorry:

Myśle ze to raczej jeszcze obkurczanie sie a w zasadzie koncówka. Co do brzuszków to napewno jest jeszcze za wczesnie. Ostatnio pytałam koleżankę która rodziła przez cc 6 miesięcy temu i jej lekarz pozwoilił robic brzuszki dopiero po 6 miesiącach właśnie. Chyba pobuszuje po necie bo tez jestem zainresowana ta tematyką.
 
dołączam do mam chcących wrócić szybko do formy, wprawdzie nie wygladam źle ale w spodnie nie weszlam z przed ciąży a z Julcia od razu w rurki wskoczyłam :D, no ale mialam tylko 2 na plus po porodzie, teraz troszke gorzej w sumie nie wiem ile bo nie mam wagi ale pierwsze postanowienie wejść w jeansy :) dzis założyłam pas poporodowy ale chyba zaraz zdejme bo strasznie uciska.
 
byłam dziś u gina, wszystko ok się pogoiło i obkurczyło :)
właśnie mam dni płodne!!!!!!!!! a nawet nie miałam jeszcze okresu!!!
jak wspaniale, że na seks jeszcze sie nie zdecydowaliśmy, by było, jakbym w ciąże zaszła!!!!!!!!!
czyli tak czy inaczej okres się zbliża...

dostałam tabletki (odpowiednik Logestu) i zobaczymy :)
 
Ionka - o Matko tak szybko plodne !!! jejciu ciekawe czemu tak szybko jak okresu nie masz.

A ja mam podobnie jak MCGosia tylko ze jestem 5 tygodni po porodzie i tez niedawno juz nic nie leciało czasami takie leciutko brazowe a tu zaś krwawie i to tak jak okres 2 dni juz tak i tez sie zastanawiałam wlasnie czy to juz nie okres... :/ kurde jak okres to dupa bo tabletki nie wzielam... ale 5 tygodni po porodzie...dziwne. po pierwszym karmialm sebka 4,5 miesiaca a okres dostalam dopiero 2 miesiace po zakończeniu karmienia.
 
reklama
Ionka - o Matko tak szybko plodne !!! jejciu ciekawe czemu tak szybko jak okresu nie masz.

A ja mam podobnie jak MCGosia tylko ze jestem 5 tygodni po porodzie i tez niedawno juz nic nie leciało czasami takie leciutko brazowe a tu zaś krwawie i to tak jak okres 2 dni juz tak i tez sie zastanawiałam wlasnie czy to juz nie okres... :/ kurde jak okres to dupa bo tabletki nie wzielam... ale 5 tygodni po porodzie...dziwne. po pierwszym karmialm sebka 4,5 miesiaca a okres dostalam dopiero 2 miesiace po zakończeniu karmienia.
Bo chyba najpierw jest owulacja, a potem okres :confused2:

Ja też wczoraj myślałam, że dostałam okres. Ale to chyba były jeszcze resztki poporodowe.
 
Do góry