reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powtórzony test z bladą kreską

Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
11
Cześć dziewczyny. Potrzebuję Waszej pomocy w interpretacji testów. Pierwszy zrobiłam 2 dni temu (przed spodziewana @). Pisałam już na forum i kilka Pań gratulowało mi ciąży. Dziś rano powtórzyłam (czytałam że po 48godz b hcg wzrasta dwukrotnie) ale test wyszedł prawie taki sam. Myślałam że ta kreska będzie bardziej widoczna. Co myślicie? Jakie były Wasze kreski? Dodam że to moje początki w tym temacie. Dziękuję za Wasze odpowiedzi.
 

Załączniki

  • IMG_20191108_064954.jpg
    IMG_20191108_064954.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 319
  • IMG_20191110_075258.jpg
    IMG_20191110_075258.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 319
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny mama jeszcze do Was pytanie. Czy Wy robiłyście badanie hcg czy beta hcg. Pani w przychodni poradziła mi że należy wykonać hcg, więc takie zrobiłam i dziś powtórzyłam. A teraz czytam na różnych forach że jednak jest różnica między tymi dwoma badaniami, gdzie beta hcg jest bardziej dokładne. Mam nadzieje że wynik samego hcg prawie 300, potwierdza że rozwija się małe cudeńko. Jakie są Wasze doświadczenia?
Musisz zobaczyć normy ,ja zawsze robiłam beta hcg ,ale różnica jest w jednostkach
Po pierwsze testy mogą być różnej czułości (10 lub 25). Po drugie odcień kreski nie ma znaczenia. Po trzecie oba są pozytywne jak byk także gratuluję i w razie wątpliwości polecam oznaczyć poziom bety we krwi. Pozdrawiam
 
Nie sugerowalabym sie "jasnoscia" drugiej kreski. Pamietam, ze w pierwszej ciazy, zrobilam test w dniu spodziewanej @...i wyszla mi baaardzo slaba druga kreska, powtorzylam test dwa dni pozniej i kreska wyszla mi jeszcze jasniejsza. Najlepiej zrobic bete i dwa dni pozniej sprawdzic przyrost. Wtedy bedziesz miala jasnosc :-)
 
reklama
reklama
Ja też robiłam test po 3 dniach i byłam pewna że kreska będzie już ciemniejsza. Była taka sama lub nawet mniej widoczna a ciaza jest i to blizniacza także gratuluję:)
 
Do góry