reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się bliżej :-)

Sikoreczka witaj na naszym forum.
Jestem Asia mam 2 synów Maciusia 7 lat i Emilka 2latka.
Jestem ze starachowic.
 
reklama
Witam Wszystkich podglądałam Was długo ale jakoś tak zeszło żeby do Was dołączyć,Trochę zagładałam na ciążę po poronieniach niestety mamy dwa Aniołki które nad nami czuwają.Pozdrawiamy .
 
Sikoreczka - my mamy już 4 małe aniołki :-(. No ale mamy też naszego kochanego Filipka :-)i chyba siostrzyczke w drodze.
 
Mrozik co nas nie zabije to nas wzmocni widze że połowa ciąży już za toba wiec musi być dobrze życzę córci ,
Ewunia popołudniu to u ciebie która bo Julek jeszcze śpi dwa razy w dzień
 
hm 15- 16 my zazwyczaj wychodzimy 13-14 misiek śpi do 12 póżniej idzie spać ok 16 wiec może być ciężko chciała bym go przestawić na jedno spanie ale on wstaje o 6;00 i pada o 10
 
sikoreczka to dobry rytm dnia.... bo u dzieci najwazniejsze zeby od urodzenia mialy stale pory spania kapieli i wogole to wtedy mniejszy problem i nie trzeba sie meczyc do 23..... u nas tez Adas wstaje o 6 spi 13 potem usypia o 19 i ja mam z mezem juz wieczor dla siebie i mozemy odpoczac po ciezkim dniu:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry