reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie!

reklama
Witam Ciepło.
Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona.
Mam na imię Aśka,24 lata, to jest moja pierwsza ciąża a dokładnie 11 jej tydzień.
Pozdrawiam.
Ps. też jestem ze śląska ;) chociaż bardziej czuję się góralką.
 
Witam wszystkie przyszłe mamy i tatusiów. Wprawdzie mój maluszek może urodzić się w lipcu ale termin mamy na 30 czerwca więc dołączamy się do grona czerwcówek.
 
ups,
a ja nic nie napisalam o sobie...
mam na imię Asia,1 września skończyłam 25lat, mieszkam można powiedzieć w Szczecinie z moim przszłym męzem 36 lat i jego córką z I malżeństwa.
Jestem mamą Aniołka 19.I.2007r :-(
O dziecko staraliśmy się ponad rok, więc mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze.
 
to może i ja cos o sobie skrobnę:
Iwona, lat 27, od 3 lat mężatka, mam synka Krzesimira - ma rok i 8 miesiecy; mieszkam pod Warszawą;
studiuję sobie zaocznie w Białymstoku - jeszcze tylko 3 semestry i mam nadzieję pożegnać sie z moją uczelnią :-)
 
Iwosz, co i gdzie studiujesz w Bialymstoku?? ja niem oge sie rozstac z uczelnia, zostaly mi dwa egzaminy i praca mgrska a tu ciaza i ciaza......
 
reklama
Do góry