reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie!

reklama
Witam,mam 34 lata.Troje dzieciaków w wieku 15-14-9 lat.Mieszkam w Liverpoolu a 8 czerwca spodziewam sie kolejnego potomka(planowanego juz 10 miesięcy).Bardzo sie ciesze i moja rodzinka równiez mam nadzieję na synka bo mój pierworodny stwierdził ze dosyć już bab w domu.
 
Witaj Limba! Gratulacje wielkie. Ciesze sie ze jestes kolejna mama oczekujaca czwartego potomka (tak jak ja).
 
reklama
Hej! Mam na imię Ania, mam 31 lat. To jest moje pierwsze dziecko. Mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze, bo to już drugie podejście.
Pozdrawiam serdecznie!
 
Do góry