reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie!

Joas chylę czoło nie mam prawa narzekac ze z Krzysiem jest ciężko on jest jeden a jakby biegała jeszcze dwójka....oj podziw ale wesoło pewnie macie w swoim domku?:-)
 
reklama
Witam Wszystkich!
No to ja chyba też do Was dołączę :-) Mam na imię Gosia mam 29 lat i wraz z mężem Łukaszem (28) czekamy na naszą pierwszą Dzidzię:-) jesteśmy 1,5 roku po ślubie, mieszkamy i pracujemy we Wrocławiu. Pierwsza wizyta u gina zaplanowana na 9 listopada więc bedę wtedy znać już wszystkie szczegóły ale termin prawdopodobnie około 23 czerwca :-)
 
Witam
Mam na imię Kasia 30 lata dziś skończyłam a w prezencie mała fasolcia , termin porodu 15-czerwiec 2008 :-)
 
Nazywam sie Eliza
I na początech chyle czołam mamie czwartego dzidziusia. To mój plan ale na razie skupiam się na swoim trzecim który ma termin na 15 czerwca. Mam w domu synka Gabriela 6 lat i Córkę Magdalenę 5 lat. I najlepsze w tym wszystkim że 14 czerwca 2008 roku kończe 30 urodziny i ma przyjść moja trzecia pociecha. Niesamowity prezent. Jestem mężatką od 8,5 roku i mieszkamy w Białymstoku.
Pozdrawiam wszystkich.
 
Wygląda na to, że w Białymstoku zapanowała moda na rodzinki wielodzietne ;) No i bardzo fajnie, podziwiam Was dziewczyny za to, że jesteście w stanie nad wszystkim zapanować i zaopiekować się tak liczną rodzinką :) Pozdrawiam!
 
Agacina, urodzilam sie, wychowalam i wyksztalcilam w Bialymstoku, ale od ponad 10 lat mieszkam w Warszawie...
 
Dzieki Joasiu za mile powitanie. Milo rozmawiac z mamami ktore maja wieksza gromadke dzieci. Na co dzien tego sie nie spotyka.Moim mazeniem byla zawsze duza gromatka i z podziwem i zachwytem patrze na te matki ktore z miloscia i troskliwosia opiekuja sie swoimi maluszkami.poadrwaiam i do uslyszenia;-).Pa pa.
 
Hej!
Jestem Ola (26lat) i od 3 lat jestem żoną Andrzeja (ma 26 lat jest elektrykiem pracuje w delegacji)
Mieszkamy w małej miejscowości koło Radomska (woj. łódzkie)
16.10 miałam urodziny, z rana zrobiłam testy i jako prezent dostałam fasolinkę :-D Niespodziewanie z delegacji wrócił mój mąż z bukietem róż Chciał mi zrobić niespodziankę urodzinową Od razu przekazałam mu dobrą nowinę a raczej dałam mu 3 testy ciążowe i reszty sam sie domyślił ;-) Bardzo się ucieszył że zostanie tatusiem :-D
 
reklama
Do góry