reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

dobry wieczór;-)

dotarłam wreszcie na sierpień 2008 :-) wcześniej nie było mi dane, forum BB odnalazłam dopiero po urodzeniu maluszka a na Wasz wątek przyszedł czas dopiero teraz bo mieliśmy troszke problemów na starcie z dzidzia i nie tylko, teraz tak jakby lepiej więc piszę, mam nadzieję że jakoś znajdę czas i się tu zadomowię na dłużej jeśli można oczywiście:tak:;-)

Jestem Kinga mam obecnie 22 lata, 27 sierpnia urodziłam przez cc Emilkę z wagą 2950g i 53cm:-) Mieszkam sobie na południu Polski w Bielsku-Białej. Dwa tygodnie temu obroniłam pracę licencjacką, nie pracuję, więc posiedzę z maluszkiem do następnego sierpnia, potem w planach praca i magisterka zaocznie, ale jak bedzie to czas pokaże:-p
Narazie o mnie tyle, reszta pewnie wyjdzie w praniu.

Pozdrawiam wszystkie szczęsliwe mamusie i ich dzieciaczki:-)
 
reklama
kunek - wskakuj na watek główny :-) witamy... mamy już jedną mamę z bielska białej 9mam nadzieję że dobrze odmieniłam0 :-)
 
Witam wszystkie Mamy!
Ja rownież należe do "tajnych" podczytywaczy , chociaż nie trwa to długo;-).
Bardzo bym chciała do Was dołączyc:tak:, jeśli to jeszcze możliwe...

A teraz coś o sobie: mam na imie Magda, mam 28 lat, jestem mamą Wiktorka, który w ostatniej chwili załapał sie do sieprniowych maluszków, gdyż przyszedl na świat 31 sierpnia :-D /z wagą 3740 gram/.
Aktualnie mieszkam z mężem w Anglii, ale mam nadzieje ze juz niedługo wrócimy do kraju :tak:. Wiktorek jest przecudownym , kochanym i przesłodkim maluszkiem :-D, ale od czasu do czasu bywa nieznośny, co odziedziczył raczej po mamusi :-p
Przez pierwsze dwa miesiące bylo ciężko, mały mial kolki, ale na szczęście wszystko minęło :tak:Żadnych innych /większych/ problemów z Wiktorkiem nie mieliśmy i mam nadzieje, że tak zostanie:happy:
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Mamusie!
 
Cześć! Ale smutno- w związku z tym zamkniętym wątkiem- ale z drugiej strony wreszcie zmobilizuję się do napisania czegos od siebie. Zamierzałam zrobić to już bardzo dawno temu...
Mam nadzieję, że szybko przebrnę przez magiczną liczbę 50 postów i zostanę "prawdziwą" sierpinówką 2008.
Mam na imię Agnieszka- poznanianka od zawsze- 02.08. urodził sie mój wielki-mały skarb Amelka-ciąża niestety zagrożona od 12 tygodnia założony szew i leżenie plackiem do 37 tygodnia, kilka pobytów w szpitalu- było naprawdę ciężko czasami nawet bardzo...ale całe szczęście już po wszystkim. I tu muszę sie przyznać, że pierwszy raz na to forum zajrzałam dokładnie rok temu...ale jakos stach było się odezwać aby nie zapeszać...to był paniczny strach....
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego teraz już zamkniętego grona.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki:-)
 
75aga fajnie, że się ujawniłaś. Najważniejsze, że Amelka tak długo w brzuchu wytrzymała.
Teraz daj nam okazję poznać siebie i Amelkę oczywiście.
 
reklama
To ja tez sie przywitam. Dotarlam tu dopiero teraz chociaz na forum BB udzielam sie juz od jakiegos czasu, ale jak to sie mowi "lepiej pozno niz wcale" :)...Mam na imie Beata, od 3 lat mieszkam w Irlandii i jak widac na suwaczku 28 sierpnia urodzilam synka, ktory ma na imie Nico. Mam 31 lat .Obecnie jestem na urlopie maciezrynskim ale poki co do pracy sie nie wybieram. Pracowalam jako (jak to sie ladnie mowi):) stylistka paznokci w tutejszym salonie...no to by bylo na tyle:-)pozdrawiam
 
Do góry