reklama

Poznajmy się:):):):)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2008' rozpoczęty przez idarnowska, 11 Grudzień 2007.

1. idarnowska

idarnowska Mama dwóch księżniczek :)

Tu możemy się przedstawić i opowiedzieć o sobie troszeczkę :-):-):-):-):-):-):-):-).

Nazywam się Ilona

Mieszkam : Brzeziny kolo Łodzi

Stan cywilny : mężatka :-):-):-)

Dzieci: Fasolinka w brzuszku :-D:-D

Przybliżony termin: 2.08.2008

Ślub wziełam 23 czerwca 2007 roku i od tego czasu zaczelismy starania. Udało nam się w 5 cyklu starań, w czwartym wedlug mnie wystapiło mikroporonienie bo beta była 5.85 i bardzo obfite krwawienie.......
    Studiuje zaocznie psychopedagogikę w WSHE w Łodzi a pracuje w rodzinnej firmie krawieckiej.

Pozdrawiam was serdecznie

2. anulec

anulec Zaciekawiona BB

Witam! jestem Ania, 25(już niedługo 26) lat niezamężna ale w 12letnim, już prawie, związku.
    Termin ok.08.08.08!!!ale wciąż nie wierzę, że to się dzieje naprawdę!!!!!!!!!!!!!!!!!

3. reklama
  4. mamaEmilki2005

mamaEmilki2005 Justyna,potrójna mama...

No to i my się zaprezentujemy
    imię - Justyna Emilia
    mieszkam w Łasku (łódzkie)
    lat - skończone we wrześniu 28
    stan cywilny - mężatka od 14.08.2004r
    dzieci - Emileńka ur.25.10.2005 o 22.35, waga 3790g, 54cm
    oraz 2 fasolki w brzuszku
    przybliżony termin na 05.08.2008r. - ciąża bez większych starań - taka niespodziewanka:-)

5. AgaLuna

AgaLuna Początkująca(y)

Nazywam się : Agnieszka
    Mieszkam : Jastrzębie Zdrój

Stan cywilny : mężatka :-):-):-)

Dzieci : Dorianek 23.11.2006r. waga 4450g i 59 cm długości

Witam Was Wszystkie Mamusie !

6. mamaEmilki2005

mamaEmilki2005 Justyna,potrójna mama...

:szok: Spory ten Wasz synuś się urodził!!! Naturalnie rodziłaś???
    My też witamy Cię (Was) wśród sierpniowych brzuchatek!!!
    Superowo że jest nas coraz więcej!!!

7. agacia85

agacia85 Zaciekawiona BB

CZEŚĆ DZIEWCZYNKI
    To ja też do Was bardzo chętnie dołączę
    Mam na imię Agata,Obecnie mieszkam w Irlandii w miejscowości Limerick mam 22 lata i pod serduszkiem noszę fasolkę która daje mi już nieźle popalić.Przewidywany termin porodu to 05.08.2008r.A jeszcze niedawno byłam na temaciku dla starających się a tu już sierpnióweczka:-D.Tak długo czekaliśmy ale za 7 razem się udało.Jak narazie nie jesteśmy małżeństwem ale narzeczeństwem:-).Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie

8. Karinah

Karinah Początkująca w BB

Witam. Dolaczam sie do sporej juz grupki. Termin wypada mi na 08.08.2008. (Fajna data:-)). Jutro ide do lekarza i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze:confused:.
    Obecnie mieszkam w Holandii.
    Jesli chodzi o malenstwo, to juz czuje zmiany w moim ciele, wiec caly czas mysle o maluszku.
    Pozdrawiam i gratuluje mamusiom;-)!!!

9. mufka

mufka Mama Szymka i Tymka

Witajcie dziewczynki:-)
    Mam na imię Kasia, mieszkam w Gdyni, 28 wiosen, od 3,5 roku mężatka, a jesteśmy razem od 8 lat. Staraliśmy się prawie dwa lata (szczęśliwy okazał się 23 cykl:-)). Studiuję zaocznie administację, kończę 5 rok i w czerwcu się bronię. W listopadzie zrezygnowałam z pracy. Odstresowałam się i proszę- jest efekt:-). Gdybym dalej pracowała to jestem pewna że nie udałoby mi się zajść w ciążę, chodziłam wiecznie zestresowana i miałam bardzo wysoką prolaktynę.
    Jeszcze w to wszystko nie wierzę, jutro wybieram się na betę, a na dniach do doktorka . Oby wszystko było ok. Dodam jeszcze że to będzie nasz pierwszy dzidziuś:tak: A termin wg ostatniej @ wypada mi na 26 sierpnia

10. reklama
  11. Cyprysiowa

Cyprysiowa MamciaCypiska i Ksawerka

Mam na imię Kamila
    Mieszkam w Bydgoszczy
    lat 22
    stan cywilny mężatka
    dzieci: Cyprianek ur. 28.12.2005r, godz. 2.20. Waga 4180, 59cm
    Przybliżony termin: 26.sierpień

12. majeczka02

majeczka02 Moderator

Witam wszystkie Forumowiczki!!!
    Mam na imię Gosia
    mieszka w okolicy Lublina, jestem mężatką od 30.12.2006r. Mam 20 lat w Lutym skończe 21. Nie mam dzieci ani nie jestem w ciąży:( staramy się już 12 m-cy:( Pozdrawiam wszystkie mamusie, którym się udało. Wszystkiego Najlepszego!!!
    Wspierajcie mnie proszę-znowu mam dołek:-(

Poleć forum