reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

:-):-):-)
a ja mysle ze mocno zaskocze...
mam na imie anka
mieszkam w lubuskim
jestem mężatką od i tu sie zaczyna.....od 1992
lat 37 :baffled:
Dzieci - MAM JEDNĄ CUUUUDOWNĄ MOCNO JUZ DUZĄ CÓRKĘ W 16 ROKU ZYCIA:-) :-)
tak naprawde to moja trzecia ciaza i bardzo bardzo sie boje...i tego ze jestem taka stara ...i mam złe doswiadczenia ..
i ciesze sie ze teraz mozna spotkać takich miłych ludzików i poczytac ..to tyle radosci ...zapisałam sie do sierpniówek i chciałabym baaaardzo pozostać.....pozdrawiam wszystkie sierpnióweczki:-):-)
 
reklama
Rotaneczka co za określenie "stara baba" pamiętaj, że życie zaczyna się po trzydziestce :). ja też mam nie zaciekawe doświadczenia ciążowe, ale jestem pozytywnie nastawiona :)
mam na imie Asia
mieszkam w Bydgoszczy
jestem mężatką od 2004
lat 32
termin wg OM 4 sierpnia wg USG 30 lipca
córka Maja - marzec 2006
 
Witaj rotaneczka!!! (Ja należę do staraczek-zapraszamy zagladaj do nas czasem-może coś poradzisz:)Nic się nie martw-uszy do góry bedzie dobrze:-) Stary-to jest pies!!!
Ty myśl pozytywnie! Twój bobasek bedzie dumny z takiej mamy i na pewno szcześliwy:-) Nie ważny jest wiek-ważne,że cieszysz się z tego stanu...Bo nie ma nic piękniejszego niż macieżyństwo...nie każdy ma taki przywilej bycia mamą... więc ciesz się Droga:-)
Ciąża Cię odmłodzi:-)
Trzymaj się cieplutko Ty i Twoj maluszek
Wszystkiego Naj
 
Witaj asioczek!!! Twoje nastawienie bardzo mi się podoba! Jesteś dumną mamą i tak trzymaj.
Cieszę się,że tutaj dołączyłaś
Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie i bobaska!!!:-)
 
WITAM WSZYSTKIE SIERPNIOWE MAMUŚKI PO RAZ PIERWSZY . . . :-)
MUSZĘ PRZYZNAĆ, ŻE MIAŁAM (MIELIŚMY) DUŻO SZCZĘŚCIA Z MĘŻEM, BO UDAŁO NAM SIĘ JUŻ W 1 CYKLU PRÓB:))))))
MAŁŻEŃSTWEM JESTEŚMY PRAWIE PÓL ROKU I WŁAŚNIE NIEDAWNO STWIERDZILIŚMY, ZE TO JUŻ TEN CZAS I SZCZERZE - NIE SPODZIEWALAM SIĘ ,ŻE UDA NAM SIĘ JUŻ , TAK OD RAZU :) TYM BARDZIEJ SIĘ CIESZĘ:tak::tak::tak:

POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUŚKI
3MAJCIE SIĘ
PA
 
Dorsik Witam Cię Bardzo Serdecznie- cieszę się,że do nas dołączyłaś:-)
Powiedz jeszcze ile masz lat?
i kiedy urodzi się bobasek?
Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twojego Maluszka:-)
 
reklama
Mam na imię Justyna, mieszkam w Rzeszowie, mam 32 lata
Moje starania były krótkie, udało się już w drugim cyklu. :-D
Cieszę się ogromnie i nie mogę się już doczekać mojej pierwszej dzidzi.
 
Do góry