reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

reklama
Dzień dobry!
Dołączam do szczęśliwie oczekujących:-) Mieszkam w Zielonej Górze. Zbliżam się do '30 i będzie to nasze pierwsze dziecko - jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to Lew lub Lwica z 11.08.2008.
Pozdrawiam wszystkie mamy - te młodsze i te starsze :rofl:
 
Witam Was dziewczyny
Mam na imię Sylwia i postanowilam napisać o sobie parę słów,
w marcu kończę 28 lat(o rany:sorry2:) a mężatką jestem od 2 lat(3.09.2005)
mieszkam w Puławach (w. lubelskie),pracuję sobie w banku i jak na razie nie możemy mięć dzieci nie wiem czemu:-(niby wszystko w porządku ale ...,
zawsze chcieliśmy mieć dzieciątko ,mój mąż nawet bardziej niż ja:-) ,
najgorsze że zaczyna się coś ze mną dziać to znaczy myśl o dziecku i to że mogę ich nie mieć zaczyna mnie poprostu dręczyć :-(
Mam nadzieję że aura świąt pomoże Wam zasiać fasolkę:-)czego Wam i sobie życzę
icon14.gif
 
Witam ja mam na imię Asia mam 22 lata za niedługo 23.
Mam syna Krzysia i fasolke z terminem 28 sierpień Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Witam
Mam na imię Ewa lat 34, jestem z Wrocławia, to będzie mój pierwszy dzidziuś:-) termin 23 sierpnia 2008

Pozdrawiam Was wszystkie
 
Witam Ponownie....
No I Wypada Mi Odpowiedzieć Na Pytanie...
Otóż Mam 26 Lat , A Nasze Maleństwo Planowo Przyjdzie Na świat Około 14 Sierpnia....-coś Za Długo Trwa Ciąża :(((( Już Bym Chciała.....:))))))))))))))))))

Pozdrowienia Dla Wszystkich

Paaaaaaaaaaa



 
Cześć Dziewczyny!!
Mam 30 lat, , małżeństwem z moim kochanym mężem jestesmy ponad 2 lata, mamy niespełna dwuletnia córeczke no i wlasnie dowiedzielismy sie, że zostaniemy rozdzicami drugiego dzidziusia:-):-):-)Termin okolo 20 sierpnia, ale to jak wiadomo wyjdzie w praniu ;-):-)
Pozdrawiam wszystkie siepniowe mamusie!!!!

p.s. Wesołych Swiat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Bardzo serdecznie Ci gratuluję...to wspaniała nowina...Chyba nie ma nic piękniejszego niż nosić pod serduszkiem cud...
Wszystkiego dobrego...dzidziusia zdrowiutkiego!!
 
Co ja widzę? Jedna w ciąży, druga w ciąży, trzecia, czwarta. A ja nic!
W Krakowie jest chyba biometr niekorzystny i zabija wszystkie ogoniaste. Może to ten smog krakowski,.
To ja też napiszę coś o sobie. Mam 29 lat, 4.5 letniego synka i od roku pracuję z mężem nad rodzeństwem dla niego. Teścik sobie zrobię w Sylwestra.
Pozdrawiam wszystkie zafasolkowane!
 
reklama
:-)Witam Wszystkie Panie!

Mam 26 lat i dzisiaj się dowiedziałam, że jestem w 5 tygodniu ciąży!

Jestem strasznie szczęśliwa bo ż mężem od kilku miesięcy czekaliśmy na TĄ wiadomość!!! :-D:-D:-D

Według moich obliczeń będzie nas już troje pod koniec sierpnia przyszłego roku. Nie mogę się już doczekać, ale też troszkę się boję :sorry2:
 
Do góry