reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się:):):):)

idarnowska

Mama dwóch księżniczek :)
Dołączył(a)
18 Październik 2006
Postów
1 741
Tu możemy się przedstawić i opowiedzieć o sobie troszeczkę :-):-):-):-):-):-):-):-).

Nazywam się Ilona

Mieszkam : Brzeziny kolo Łodzi

Stan cywilny : mężatka :-):-):-)

Wiek: w styczniu 25 lat

Dzieci: Fasolinka w brzuszku :-D:-D

Przybliżony termin: 2.08.2008


Ślub wziełam 23 czerwca 2007 roku i od tego czasu zaczelismy starania. Udało nam się w 5 cyklu starań, w czwartym wedlug mnie wystapiło mikroporonienie bo beta była 5.85 i bardzo obfite krwawienie.......
Studiuje zaocznie psychopedagogikę w WSHE w Łodzi a pracuje w rodzinnej firmie krawieckiej.

Pozdrawiam was serdecznie
a080.gif
 
reklama
Witam! jestem Ania, 25(już niedługo 26) lat niezamężna ale w 12letnim, już prawie, związku.
Termin ok.08.08.08!!!ale wciąż nie wierzę, że to się dzieje naprawdę!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
No to i my się zaprezentujemy
imię - Justyna Emilia
mieszkam w Łasku (łódzkie)
lat - skończone we wrześniu 28
stan cywilny - mężatka od 14.08.2004r
dzieci - Emileńka ur.25.10.2005 o 22.35, waga 3790g, 54cm
oraz 2 fasolki w brzuszku
przybliżony termin na 05.08.2008r. - ciąża bez większych starań - taka niespodziewanka:-)
 
Nazywam się : Agnieszka
Mieszkam : Jastrzębie Zdrój

Stan cywilny : mężatka :-):-):-)

Wiek : 22 lata
Dzieci : Dorianek 23.11.2006r. waga 4450g i 59 cm długości



Witam Was Wszystkie Mamusie !
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI
To ja też do Was bardzo chętnie dołączę
Mam na imię Agata,Obecnie mieszkam w Irlandii w miejscowości Limerick mam 22 lata i pod serduszkiem noszę fasolkę która daje mi już nieźle popalić.Przewidywany termin porodu to 05.08.2008r.A jeszcze niedawno byłam na temaciku dla starających się a tu już sierpnióweczka:-D.Tak długo czekaliśmy ale za 7 razem się udało.Jak narazie nie jesteśmy małżeństwem ale narzeczeństwem:-).Pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie
 
Witam. Dolaczam sie do sporej juz grupki. Termin wypada mi na 08.08.2008. (Fajna data:-)). Jutro ide do lekarza i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze:confused:.
Obecnie mieszkam w Holandii.
Jesli chodzi o malenstwo, to juz czuje zmiany w moim ciele, wiec caly czas mysle o maluszku.
Pozdrawiam i gratuluje mamusiom;-)!!!
 
Witajcie dziewczynki:-)
Mam na imię Kasia, mieszkam w Gdyni, 28 wiosen, od 3,5 roku mężatka, a jesteśmy razem od 8 lat. Staraliśmy się prawie dwa lata (szczęśliwy okazał się 23 cykl:-)). Studiuję zaocznie administację, kończę 5 rok i w czerwcu się bronię. W listopadzie zrezygnowałam z pracy. Odstresowałam się i proszę- jest efekt:-). Gdybym dalej pracowała to jestem pewna że nie udałoby mi się zajść w ciążę, chodziłam wiecznie zestresowana i miałam bardzo wysoką prolaktynę.
Jeszcze w to wszystko nie wierzę, jutro wybieram się na betę, a na dniach do doktorka . Oby wszystko było ok. Dodam jeszcze że to będzie nasz pierwszy dzidziuś:tak: A termin wg ostatniej @ wypada mi na 26 sierpnia
 
Mam na imię Kamila
Mieszkam w Bydgoszczy
lat 22
stan cywilny mężatka
dzieci: Cyprianek ur. 28.12.2005r, godz. 2.20. Waga 4180, 59cm
Przybliżony termin: 26.sierpień
 
reklama
Witam wszystkie Forumowiczki!!!
Mam na imię Gosia
mieszka w okolicy Lublina, jestem mężatką od 30.12.2006r. Mam 20 lat w Lutym skończe 21. Nie mam dzieci ani nie jestem w ciąży:( staramy się już 12 m-cy:( Pozdrawiam wszystkie mamusie, którym się udało. Wszystkiego Najlepszego!!!
Wspierajcie mnie proszę-znowu mam dołek:-(
 
Do góry