reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie;)

reklama
cześc :tak: mam na imię Paula mam 19 lat i jestem z Warszawy.
W kwietniu zostanę mamusią, mając 20 lat....
Już się nie mogę doczekac :cool2:
 
Hej, mam na imie Agnieszka i mieszkam z M w Przasnyszu. Czekamy na nasza pierwszą dzidzię, która ma planowo urodzic się 6 marca:-) Mam 24 lata. Obecnie nie pracuję i mam duuużo czasu na BB:-D
 
Witajcie, jestem Emilia, mam 24 lata, w styczniu urodzę synka Adasia - bardzo kochane przez rodziców i wyczekiwane dziecko!! :tak::-D:-)
 
Witam. :blink: Nazywam się Justyna i mam 21 lat. Obecnie studiuję prawo kanoniczne na II roku (studia I stopnia) zaocznie na Katolickim Uniwersytecie Jana Pawła II w Lublinie, mieszkam w Lubartowie.Na czerwiec 2010 spodziewam się dziecka, a w październiku 2011 wychodzę za mąż. :tak:

Pozdrawiam. :happy2:
 
Hej wszystkim!

Jestem młoda przyszłą mamą. Moje pisklątko wykluje się na początku lutego. Ja sama kończę studia i zaczynam praktyki. Mam nadzieje, że jakoś sie tu odnajdę i doradzicie mi w strapieniach dręczących chyba każda przyszła mamę.:-)
 
reklama
Witam jestem nowa
jak patrze że macie 21 lat to wam zazroszczę trochę.
Ja kocham moja dzidzie a mam 17 lat i co dalej? Ojciec dziecka wogole sie niczym nieinteresuje i jak sie dowiedział to mnie zostawił.
Też sie obawiam jak to będzie
 
Do góry