reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Hej Dziewczyny :-)

Pozwólcie, że dopisze sie do listy przyszlych czerwcowych mam :-)

Jestem kolejna poznanianka w Waszym gronie choc mieszkam kawaleczek za Poznaniem. Mam 33 lata i to moja 2 ciaza. Jeszcze nie bylam u lekarza więc termin 28 czerwca 2009 nie jest potwierdzony przez specjaliste, ale myslę, że mimo wszystko pokryje sie z moimi wyliczeniami bo dokladnie kontrolowalam owulację :-)

Postaram sie być z Wami jak najczęsciej choć nie obiecuję, że mi sie to uda ( przynajmniej do momentu kiedy nie przestane chodzic do pracy ).

Jak na razie czuje sie super, mam duzy apetyt ( mam nadzieje, że w tyłek mi nie pójdzie ;-)), żadnych mdłości , no ale jeszcze długa droga przede mna więc wszystko może się zdarzyć.

Trzymam kciuki za wszystkie "czerwcówki" i do zobaczenia na innych wontkach ( tak to sie pisze ? :sorry2:)
 
reklama
Witajcie!:-D

Mam na imię Magda i jestem z Legnicy. W lipcu skonczyłam 28 lat i to moje pierwsze dzieciątko:-D.Termin mam na 17-18 czerwca 2009. Wczoraj byłam u gina i mój bąbelek ma już 6,8 mm:happy:, było też widać migający zawiązek serduszka:tak:. Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki i trzymam kciuki za nas wszystkie:-D
 
Ja też się dopisuję z niepotwierdzonym jeszcze terminem 28 czerwca 2009 r. Dopiero za tydzień idziemy na usg, na którym mamy nadzieję usłyszeć serduszko malucha. Jednak zarówno z wyliczeń "teoretycznych", jak i z wartości bety wynika, że nasza rodzinka powiększy się latem. Chyba najbardziej potrzeba mi teraz.... cierpliwości!

Serdecznie pozdrawiam!
 
Hej,

Witam wszystkie przyszłe mamy :-)
Mieszkam w Gdańsku i od piątku jestem pewna, że z małym psotnikiem wszystko ok :-D Jestem w 9 tygodniu, w piatek na drugim USG zobaczyliśmy Małe 2cm i bijące serduszko :)

Teraz siedze w domku, bo troszkę osłabiona jestem i lekarz kazał odpoczywać.

Mam 30 lat, to pierwsza ciąża i nie ukrywam, że troszke się denerwuje.

Czy wy też jesteście takie osłabione i śpiace? Ja czasami nie ma m siły z łóżka wstać....

Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia ;-)
 
Ja też się dopisuję z niepotwierdzonym jeszcze terminem 28 czerwca 2009 r. Dopiero za tydzień idziemy na usg, na którym mamy nadzieję usłyszeć serduszko malucha. Jednak zarówno z wyliczeń "teoretycznych", jak i z wartości bety wynika, że nasza rodzinka powiększy się latem. Chyba najbardziej potrzeba mi teraz.... cierpliwości!

Serdecznie pozdrawiam!

To to mamy podobna sytuację :-)
 
reklama
To to mamy podobna sytuację :-)

Witaj tricolor!

Ja zupełnie nie mogę się doczekać tego usg. Jak na razie nie mam praktycznie żadnych objawów, poza większym apetytem na spanko i ogólnym zmęczeniem. Niestety w nocnym wypoczynku przeszkadzają mi wycieczki na siusiu, jak na karmienie - co 3 godziny!

Specjalnie wybrałam taki termin usg, w siódmym tygodniu od dnia OM, żeby już na pewno było wszystko widać, co trzeba. Jeszcze mnie czeka niełatwy wybór lekarza do prowadzenia ciąży - czy lepszego, czy bliżej, czy tam, gdzie płacę za prywatną opiekę. Ratunku! :dry:

A jak Twoje objawy i obawy? :blink: Rozumiem, że z wyliczeń wypada nam ten sam termin?
 
Do góry