reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witaj Tusienka, ja mieszkam w szwecji, opieka nad ciężarną jest podobno tak samo beznadziejna u Was jak u nas więc bedziemy mogły sobie ponarzekać ;)
 
reklama
Witam. Spodziewam sie mojego Sloneczka ok.10 czerwca. Mam 22 lata, od 2 mieszkam i pracuje w Uk. To moja pierwsza ciaza, wprwdzie nieplanowana ale nieplanowana absolutnie nie znaczy niechciana :) Ciesze sie bardzo,chociaz fizycznie czuje okropnie. Pozdrawiam czerwcowe Mamy z Anglii, Polski i calej reszty swiata i zycze duzo usmiechu i zdrowka.
 
Witam. Spodziewam sie mojego Sloneczka ok.10 czerwca. Mam 22 lata, od 2 mieszkam i pracuje w Uk. To moja pierwsza ciaza, wprwdzie nieplanowana ale nieplanowana absolutnie nie znaczy niechciana :) Ciesze sie bardzo,chociaz fizycznie czuje okropnie. Pozdrawiam czerwcowe Mamy z Anglii, Polski i calej reszty swiata i zycze duzo usmiechu i zdrowka.
 
Witam! Mam 24 lata i mieszkam w Obornikach Śląskich .Pracuję we Wrocławiu. Mój mąż ma 25 lat. Jesteśmy rok i trzy miesiące po ślubie. Naszego maleństwa spodziewamy się około 20 czerwca. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.:-)
 
Witajcie mamusie z róznych zakątków swiata, my z meżem mielismy wspaniały ślub z naszych marzen ktory odbyl sie w magicznej dla nas dacie 08/08/08 po slubie na naszym miesiacu miodowym splodzilismy swoje malenstwo ktore na swiat przyjdzie w czerwcu 2009, nazywam się Beata i mieszkamy w USA, to będzie nasze pierwsze dziecko, niedawno wskoczylam w 30-ty rok zycia.Pozdrawiam wszystkie mamusie obecne i przyszłe
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki :) Ja już po wizycie u lekarza :) Wszystko jest ok:) dzidziuś jest duży jak na swój "wiek" :) w piątym tygodniu (właściwie w 6) ma 1cm :) serduszko bije pięknie i miarowo (to cud usłyszeć takie małe serduszko - coś nieporównywalnego do czegokolwiek innego). lekarz potwierdził to, co mówił przez telefon, jest pewny, że dzidziusiowi nic nie jest po tych antybiotykach :) Dla mojego spokoju wykona niezbędne badania jak przyjdzie na to czas. Antybiotyki byłyby groźne gdybym brała je w przeciągu kilku tygodni a ja brałam tylko kilka dni i nie ma najmniejszych powodów do obaw :):):) tak się cieszymy, że nawet sobie nie potraficie wyobrazić :-) siedzimy sobie w domku, odpoczywamy, spacerujemy i czekamy na ciąg dalszy :) pozdrawiamy wszystkie dziewczyny i małe fasolki :)
 
Regina, 5. tydzień ciąży czy 5. tydzień Maleństwa? Pytam bo ja tez byłam na usg w 6 tygodniu ale Maluszek miał dopiero 3 tyg (tak stwierdził lekarz) i był kropeczką na monitorze :happy:
 
Regina to naprawdę duzy dzidziuś mój ma 11,6 mm w 7t3d:tak:ale w sumie zgadzało się to z tym, co pokazało usg i dokładnie z moimi obliczeniami;-)
 
reklama
Hejka :) mnie lekarz powiedział że to wtedy był 5 tydzień i 5 dzień :) dzidziuś duży a mój mąż się śmieje, że jak się urodzi będzie mieć 70cm ;) no żarty żartami ale nie chciałabym urodzić 70centymetrów ;) my się staramy od lipca więc może dzidzia ma więcej niż 5tygodni. lekarz się sugerował ostatnim okresem, który był dziwny krótki i było go mało, więc może już wtedy aniołek mieszkał pod moim sercem :)
 
Do góry