reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Magda 26 lat Poznań jak urodze bede miec 27:-) od 7 lat jestesmy para w styczniu mam slub;-).03.06.2009 zostaniemy rodzicami.Obecnie nie pracuje:-D bardzo mnie to cieszy bo z moimi dolegliwosciami nie wyobrazam sobie chodzenia do pracy:no:
 
I ja się dołączę...
Witam!
Mam 26 lat, jestem z Poznania. To moja pierwsza ciąża, więc jestem trochę przerażona. Na razie z moich obliczeń narodziny maleństwa wypadają około 24.06....Byłoby genialnie przejść przez te 9 miesięcy "grupowo":tak::-)
Pozdrawiam!!!
 
Mam 26 lat (jeszcze przez 2 miesiace), to moja 4 ciąża :szok: i jestem przerazona. Mam juz 3 corki moze tym razem trafi sie chłopak.:-)
 
Irka nie panikuj to rowniez moja 4 ciaza ale ja nie placze z tego powodu mam 2 córki i syna a teraz osobiście mi wszystko jedno ale syn bardzo chce mieć braciszka :)
 
irka252 i agata 077 no tylko wam gratulować, super, ja marze o 3:) chociaż kto wie, moze i będzie więcej;-)
 
blondynkapoznan - oczywiście myślę o tym :-)...ale to chyba jeszcze za wcześnie na podejmowanie decyzji. Mieszkam w rejonie Starego Miasta, więc najbliżej mam do Raszei, ale prawdę mówiąc myślę o szpitalu św. rodziny lub Polnej. Znając mnie to się jeszcze parę razy zmieni przed godziną zero :-p Na pewno zrobię "obchód" wcześniej ;-)
 
reklama
Witam, mam na imię anja i spodziewam się pierwszego dzidziusia :) jesteśmy po ślubie trochę ponad dwa miesiące i bardzo chcieliśmy mieć dzidzie :) no i się udało. Po wczorajszej wizycie okazało się, że aniołek ma 1cm i jest to 5 tydzień :):):):) Data porodu: 20.06.2009r. Naszą radość jednak zmąciło jedno słowo lekarza: FATALNIE. Powiedział to pod koniec wizyty kiedy powiedziałam mu, że nie wiedząc, że jestem w ciąży a będąc chora zażywałam antybiotyk z rodziny doksycykliny. Wyszłam z gabinetu z takim przerażeniem jakiego nikomu nie życzę....Lekarz powiedział, że grozi to wadami rozwojowymi i za miesiac czekają nas badania prenatalne...Od razu po uspokojeniu się zadzwoniłam do innego lekarza jakiego poleciły mi koleżanki które już rodziły, i po telefonicznej konsultacji powiedział, że mam się uspokoic i cieszyć ciążą a nie denerwoać bo jedyne na co wpływa ten lek to na zalążki zębowe a i to bardzo żadko...zapisał mnie na wizytę w piątek i powiedział, że wyjaśni wszytsko i wszytsko będzie dobrze...uwierzyłam w jego słowa i staram się cieszyć aniołkiem aczkolwiek myślę o tym mimo wszytsko. Oby do piątku zatem :) pozdrawiam wszytskie forumowiczki i tzrymajcie kciuki za mojego aniołka :)
 
Do góry