reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witajcie:-)
Mam na imię Agnieszka i mam 32 lata. Mężatką jestem od ponad 6 lat i mamy prawie dwuletnią córeczkę - Maję:-) W chwili obecnej jestem na urlopie wychowawczym:tak:
 
reklama
Witam serdecznie.

Mam na imie Marta mam 30 lat. Jestem szczesliwa mezatka i dumna mama 3-letniej Sandry :-)
To moja druga ciaza. Termin porodu mam przewidziany na 05 czerwca.
Obecnie mieszkamy w Irlandii polnocnej (irlandia na prawach anglii). Narazie nie myslimy o powrocie, choc nie chcemy zostac tu nastale. Z zawodu jestem informatykiem :-)

Pozdrawiam wszystkic bardzo serdecznie :-)
 
Witam, mam na imię Aga, mam 31 lat. Po 5 latach małżeństwa doszliśmy do wniosku, że czas najwyższy na jakiegoś bobasa i teraz do czerwca trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku... :-)

Pozdrawiam cieplutko wszystkie Mamusie
 
Miło Was poznać!

Ja ma 31 lat , mieszkam pod Wawą i od 2 lat zajmuję się wychowaniem synka-w czerwcu dojdzie mi trochę obowiązków;-)

Mam nadzieje ze wspólnie czas do czerwca będzie nam szybko i miło upływał
 
Nieśmiało dołączam do Waszego grona.
Mam 32 lata - to nasza druga próba (po wielu latach oczekiwania i jeżdzenia po lekarzach). Wierzę że tym razem wszystko się uda. Potrzebuję Waszego wsparcia:)
 
:-DWitam...
Mam 24 lata i jestem mężatką od ponad roku. :tak::tak:Jest to moja pierwsza ciąża:-D i jak narazie znosze ją znakomicie. Nie miewam mdłości, ale doskwiera mi częsty głód. Mam termin na 6 czerwca. Pozdrawiam :)
 
reklama
Mam na imię Asia, mam 28 lat i 2,5 letniego synka Adasia.
Jestem pedagogiem diagnostą ze wszystkimi możliwymi objawami ciąży :tak:
Od jutra rozpoczynam L4.
Faaaajnie, że już nas tyle:-D:-D:-D:-D:-D
pozdrawiam serdecznie!!!
 
Do góry