reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się

Witajcie sierpniowe Mamy, dopiero dziś przeglądałam "poznajmy się" i postanowiłam napisać coś o sobie. Mam na imię Katarzyna i mam 28 wiosen. Mój synek Wiktor ma już 10 lat i teraz z mężem staraliśmy się od 3 miesięcy o rodzeństwo dla Wiktorka. No i udało sie :) Termin mam na 4 sierpnia 2009. Pochodzę i mieszkam na podkarpaciu. Pozdrawiam wszystkie Mamy .
 
reklama
Ja również witam wszystkie sierpniowe mamusie:-)
Mam na imie Natalia mam 26 lat staramy sie z meżem o dzdzie 8 miesiecy i powiem wam że jeszcze w to tak trudno mi uwierzyć.
 
Cześć Dziewczyny! ;-)
Mam na imię Ola i 25 lat :-) Termin z mężem mamy na 23 sierpnia :-) to jest nasza pierwsza Dzidzia. Już nie mogę się doczekać naszego Kochanego Bąbelka. Mieszkamy sobie nad morzem :-)
Serdecznie pozdrawiam Was!!
 
witam przyszłe mamusie:) Emy - ja również pochodzę z Gorzowa Wlkp.(tak jak mąż), a obecnie mieszkamy i pracujemy w Warszawie. Mam 28 lat, oczekuję pierwszego dziecka.Wg wyliczeń trwa teraz 7 tydzień, oby wszystko dobrze poszło! tak więc termin mam na koniec sierpnia 09. Pozdrawiam!:-)
 
Cze dziewczyny, ja po bardzo dluuugich starankach moge niesmialo do Was dolaczyc... Przyjmiecie mnie? Wedlug kalkulatora termin mam na 27 sierpnia :))) wszystkim Wam zycze pomyslnych jeszcze 8 miesiecy!!!!
 
kaskax25 dzieki :)
Moze opowiem pare slow o sobie... mam 28 lat staralismy sie juz dlugo az wreszcie sie udalo :) mam nadzieje, ze fasoleczka zostanie z nami juz do konca. Bardzo dlugo udzielalam sie na ciaza po poronieniu i bardzo nie chcialabym tam wracac...
 
muffy...ja sie tam ciagle udzielam:)uwielbiam te dziewczyny a poza tym kto nas zrozumie lepiej niz one???????ja mam nadzieje ze nasze ciaze przebiegna ksiazkowo do samego konca.....
ja na tym drugim watku i tak pozostane......to moje najlepsze przyjaciolki.....
 
hej mamusie i przyszłe mamusie,ja również jestem tu nowa,jak widać,każdy się przedstawia to i ja też
:-)
mam na imię Kasia (25lat) ,pochodzę z pięknego,zielonego miasta województwa świetokrzyskiego ale mieszkam od kilku lat w Paryżu razem ze swoim kochanym mężem,we Francji czuję się bardzo dobrze i traktuję ją jako mój drugi "dom",od 9 tygodni rośnie we mnie fasoleczka,na ostatnim USG słyszałam bicie jej(mowa o fasolce rodzaju męskiego lub żeńskiego)serduszka,to moja pierwsza ciąża a więc jestem ciekawska na maxa i chętnie obserwuję moje zmieniające się ciałko:]termin mam na 09.08.09 a więc w pierwszą rocznicę naszego ślubu,śmieszne;] ale tak się jakoś złożyło!
:-Dpozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę Wam wytrwałości:) i pamiętajcie "ciąża to nie choroba" ale jak czasem trochę ponarzekamy to nic sie nie stanie!!!
 
reklama
Hej! Mam 29 lat i od ponad czterech lat jestem szczęśliwą mężatką. Mieszkam w okolicach Szczecina. Od prawie dwóch lat staramy się z mężem o dziecko. Było hsg, laparoskopia, gonadotropiny i 3 inseminacje. Ta trzecia okazała się owocna. 7 grudnia zobaczyliśmy w końcu dwie kreseczki na naszym teście. Cieszę się, że mogę tu z Wami być :-)
 
Do góry