reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

poznajmy się

reklama

Zoa

Zaciekawiona BB
Też napiszę coś o sobie :-)
Mam na imię Anka. Ćwierć wieku już za mną. Urodziłam się na Podkarpaciu (w Mielcu) i jak na razie większość życia tam spędziłam, ostatnio mieszkam pod Warszawą i dobrze mi tu. Mam męża Tomka i synka Remka, z którym siedzę sobie w domku.

aga_irlandia

MAMA PO RAZ PIATY:)
Miasto
Limerick IRLANDIA
no to ja tez powiem co nieco o sobie:)
mam na imie Agnieszka,niedlugo minie mi 34 wiosenka:).Jestem szczesliwa mezatka od 15 lat.mam 3 duze corki w wieku 14,11 i 10 lat:) staramy sie z mezem o synka i mam nadzieje ze teraz nam sie to uda mimo 3 prob zakonczonych niepowodzeniem:(...pozdrawiam wszystkie sierpnioweczki:):):)

Emy

Fanka BB :)
Miasto
Hurghada/Warszawa
Hej dziewczyny,
Mam na imię Emilia, mam 26 lat;-)
jestem z małej miejscowości w lubuskiem (koło Gorzowa Wlkp.)
Wyjechałam na studia do Warszawy i tam znajduje się teraz moja baza, kiedy przyjeżdżam do Polski.
Jestem z wykształcenia arabistą, w czasie studiów przyjeżdżałam często na Bliski Wschód obcować z kulturą i językiem, i tak tutaj w Egipcie poznałam mojego męża.
Z Osamą znamy się już 8lat, długo byliśmy dobrymi znajomymi aż narodziła się miłość, trudna ale piękna. Jesteśmy małżeństwem od 3lat.

O dzieciaczka staraliśmy się ok, 1,5 roku, lekarze wykryli u mnie syndrom PCO, który powodował brak owulacji i tworzenie się cyst na jajnikach. Trochę się przeraziłam, bo naczytałam się że jest to jeden z głównych powodów niepłodności, ale dzięki terapii hormonalnej jestem w ciąży.:-):-):-)

Miło mi poznać Was bliżej

Witam, jestem tu nowa i należe do grona szczęśliwych przyszłych sierpniowych Mam :) Termin mam na 7 go sierpnia :) Pochodzę z dolnegośląska, na imię mam Małgosia i z moim mężczyzną od roku mieliśmy nadzieję, że pojawi się Maluszek pod moim sercem :) Pozdrawiam wszystkie Kobietki z terminem na sierpień :)

witam wszystkie Panie! ja również mam termin na sierpień a konkretnie 10.08 ;) mam na imię Ania i jestem z Krakowa.Mam 24 lata. pozdrawiam

andziaa

Mamy lipcowe'08
Miasto
Gdańsk
Teraz zatem kolej na mnie :-)Mam na imie Aneta i pochodze, a takze mieszkam w Gdansku:-)
Jestem mama Anielskiej Antosi, ktora odeszla od nas w 40 tc 18.07.tego roku :-(
Podobnie jak Wiktorkowi aneczki2425 serduszko naszej corci nagle przestalo bic z nieustalonej i nieznanej przyczyny (taka smierc lozeczkowa tylko, ze w lonie matki)...
Z moim kochanym Mackiem jestesmy ze soba prawie 3 lata- 18 kwietnia 2009 pobieramy sie :-)
Pelni wiary i nadzei czekamy na rodzenstwo naszej najkochanszej, wyczekiwanej, a nie doczekanej Tosienki...
A zapomnialam dodac, jak na razie jestem chyba najmlodsza-7.11. stuknelo mi 23 latek :-D

maggie85

Mama M.
Miasto
podkarpacie :)
Witam wszystkich :)
jestem nowa na forum, mam na imię magda i mam 23 lata :) Andziaa nie jesteś więc sama, tylko że mi w październiku stukneło 23 hihi ;)
termin też mam na sierpień '09
cieszę się że mogę dołączyć do Waszego grona :)

KICIA80

Grudniowa mamusia :-)
To i ja napisze cos o sobie:
Mam na imie Marta, w lutym skoncze 29 lat.
mam synka Olafka, ktory w niedziele skonczyl dwa latka.
To byl nasz pierwszy cykl staran o drugie dzieciatko i odrazu sie udalo, takze sama jestem trche zdziwiona ze tak szybko :-)

reklama

kaskax25

mama wspaniałej trójki
Wpierw wpadlam na glowny teraz naprawiam blad. Witam wszystkich. Mam na imie Kasia mam 29lat, to bedzie moje 3 dziecko. Starszy syn ma 7lat mlodszy 10msc. Ciaza jest niespodzianka, po cichu licze na core. Trzy razy poronilam wiec mam nadzieje ze tym razem bedzie ok. Pochodze z malutkiej miejscowosci, na szczecie jest internet gdzie bedziemy mogly sobie pogadac.

Do góry