reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się

Cześć... Jestem Ewelina mam 19 lat pochodzę z Legionowa miasto koło Warszawy... Obecnie od października przebywam na obczyźnie, a dokładniej w Irlandii... Jestem kolejną sierpniówką... Cieszę się, że mozemy wszytkie razem przeżywać ten cudowy czas... ;-)
 
reklama
Witam. Mam na imię Asia, lat 25. Mieszkam razem z mężem na dolnym śląsku. Cieszę się, że mogę dołączyć do grona sierpniówek :-) Udzialałam się na lipcówkach ale ciąża okazała się młodsza. Termin mam na 2 sierpnia. Pozdrawiam!
 
To ja równiez sie przedstawię: mam na imie Ola, za chwile skończe 29 lat. 25 wrzesnia 2006 roku zostałam mamą Anielki :-) Teraz termin mam na 14 sierpnia. Jestem z Warszawy :-) I bardzo mi miło dołaczyc do waszego grona :tak:
 
to ja tez sie przedstawie mam na imie Agnieszka mam 26 lat synka w wieku 2,5 roczku.mieszkam w Ełku..a teraz czekam na 18 sierpień by urodzic córeczke i dać jej na imie roksana....( mam nadzieje ze to bedzie córeczka ):sorry2:
 
Witajcie dziewczyny troszkę sobie pisałam na starających się więc jak już się postarałam to wypadałoby i Tu się przywitać. Mam na imię Kasia w tym roku skończę 29 lat a 14 sierpnia minie 5 lat od mojego ślubu. A kalkulator wyliczył mi termin porodu na 15 sierpnia. 28 styczna mam kolejną wizytę u lekarza więc po dokładnych pomiarach dzidzi będę wiedziała jaka jest ostateczna data porodu. Mam już jednego synka który 31 stycznia skończy 3 latka. :-)
 
Ostatnia edycja:
witam, mam na imię Daria i mieszkam w Poznaniu. Za parę dni skonczę 34 lata i spodziewam się czwartego dziecka i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Mam dwóch chłopców 14 i 9 lat i córeczkę prawie 2 lata.

pozdrawiam wszystkie Mamy:-)
 
Mam na imie Monika i jestem z Białegostoku w maju skończę 28 lat w kwietniu 5 lat skończy mój synek Jakub. jestem mezatka od 6 lat. w 2006 poronilam na samym poczatku ciazy, potem troche sie staralismy ale jakos nie wychodziło i tak juz nawet sobie myslalam ze pewnie mi sie to nie przytafi a tu niespodzianka... termin mam na 14 lub 21 sierpnia ale bede sie trzymac daty wczesniejszej bo to zawsze troche szybciej do zobaczenia kruszynki ;-)
Pozdrawiam
Monika
 
Ja również Was witam, mam na imie Agnieszka, 28 lat. Jestem szczęśliwą mężatką od 1,5 roku. Obecnie przebywamy w Monaco (Lazurowe wybrzeże) mając nadzieję że jak najszybciej wrócimy do Polski. Budujemy sie w Pile (wielkopolskie).. tam jest nasz wymarzony kąt, ja osobiście jestem z mazowsza. O potomka staraliśmy sie od 3 lat, a że mąż jest marynarzem nie było w tym nic dziwnego że nie mieliśmy szczęścia zostac wczesniej rodzicami. No i stało sie, to nasze pierwsze dziecko i prawde mówiąc to strasznie sie stresuje, obcy kraj (choc jestem juz od 10 lat), rodzina w Polsce a mąż nie zawsze będzie mógł byc przy mnie. Jestem tu przerażająco sama! Ale ciesze sie że mam was, miło mi was poznac. Termin wg. kalkulatora 5 sierpien. :-)

dev216prs__.png
 
Witam,
Mam na imię Ania. Mieszkam w Katowicach i oczywiście moja połówka jest fanem Gieksy.
To jest nasza pierwsza Dzidzia i już nie możemy się doczekać naszego małego Urwiska. A niestety do sierpnia tak daleko...

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry