reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Cześć Dziewczyny!
Od dawna sobie czytam róźne ciekawe dyskusje na forum i stwierdziłam że chyba już najwyższy czas do tych dyskusji dołączyć :).
Kilka słów o sobie - w tym roku skończę 32 lata, od 2 lat mężatka, mieszkamy w Warszawie i spodziewamy się chłopczyka.
Czytając wasze dyskusje odnoszę wrażenie że jesteście już super zgrane i mam nadzieję że nie będę miała problemu żeby dołączyć do waszego grona :)
 
reklama
Witam!

Pisałam już wcześniej z Wami, mało się udzielam z braku czasu, bardziej na czerwcówkach 2010 piszę, ale mam nadzieję, ze neidługo będę cześciej z Wami pisać :-)

Mam na imię Asia, 28 lat. pracuję w przedszkolu specjalnym.
Termin mam na 16 lipca w OM, wg usg na tydzień później.
Czekamy na córeczkę Sylwię. Jestem już mamą półtorarocznego synka.

Pozdrawiam wszystkie lipcowe Mamusie
 
Dziewczyny mało mnie znacie więc wam troche o sobie opisze:)))

Mam na imię Paulina mam 23lata w czerwcu 24.Jestem męzatką od prawie 4lat (we wrześniu 4rocznica)
Staraliśmy się o dziecko 2 długie lata....nawet uslyszałam ze nie mogę mieć dzieci.Wkońcu się udało.
Mieszkam w niemczech z mezem nie mam tu nikogo oprócz niego więc jesteśmy zdani tylko na siebie....
Mąż parcuje na budowach a ja na początku sprzątałam rzuciłam trochę sprzątania jak dowiedziałam się o ciąży resztę po incydencie z krwotokiem:( Teraz pracuje w studium kosmetycznym...choć moja szefowa ma swoje widzimisie i odkąd jestem w ciąży ma do mnie chumorki....w sumie nie musialam pracować u niej bo firme załozyłam po powrocie ze szpitala i mimo to kazała mi zostac wiedząc na co się pisze....noo ale to inny tem:)
Od września zaczynamy budowę domu w pl bo chcemy wkońcu wrócić kiedyś do pl:))
To w skrócie jak coś to pytajcie:) Nie lubie pisać o sobie:)
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie. ;-)
Zostanę bardzo młodą mamą, co nie oznacza, że nie będę dobrą mamą!
Obecnie czekamy w 90% na córeczkę..

Mam nadzieje, że pobyt na forum odstresuje mnie od "złych" myśli krążących wokół porodu ;-)
Prawdopodobny termin porodu to 10.07 ;-)
 
cześć dziewczyny, chciałabym dołączyć do was, termin mam na 25 lipiec więc tak do was pasuję :) Podczytuje was już chwilę no ale dopiero dziś się zmobilizowałam napisać, co lukam na kompa to już pare stron zaległości he. Ja prowadzę ciąże w Danii :( i tylko w 11 tygodniu miałam pobraną krew na hiv , tyfus i jeszcze jedno , i sprawdziła mi pielęgniarka na miejscu czy nie mam w moczu białka albo cukru... ani jednej morfologii, nic. Ale latam max co 2 miesiące do polski i robię zestaw badań , na szczęście czuje się dobrze. Glukozę będę miała robioną dopiero w 29 tygodniu więc jak będę na święta w Polsce to od razu lecę na badania. A usg miałam w 19 tygodniu ostatnie i powiedziała że to ostatnie chyba że będzie się coś działo. Ehh pierwszy mój post w tym temacie i już narzekam :-D . Witam dziewczyny
 
Witajcie Lipcówki:)
Tak Was podczytuję na zakupowym od jakiegoś czasu i nadzejszła ta wiekopomna chwila... :laugh2:
Jestem przyszłą mamą czerwcową ale z terminem początkowym na 31 potem już na 04 lipca. Więc myślę, że mogłabym do Aas dołączyć, jeśli oczywiście nie macie nic przeciwko;)

Spodziewam się dziewczynki, to moja pierwsza ciąża i nie mogę się doczekać ;) Szczególnie teraz, gdy już jestem duuuża i zrobiłam się jakaś taka powolna i nic mi się nie chce. Ewentualnie jeszcze posiedzieć na forum mogę to jak najbardziej;)

Pozdrawiam Was Wszystkie:)
 
reklama
Witam wszystkie lipcowe przyszle mamusie,
Czytam forum od bardzo dawna. Zaczęłam od sierpniówek, bo pierwszy termin wyliczony na podstawie magicznego kółka przez moja Panią gin wskazał na sierpień. Ale USG szybko zweryfikowały to i okazuje się, że jestem lipcówką.
Termin- końcówka lipca (raz pokazał się 30 lipca, nastpenym razem 29 lipca, a na ostatnim USG 27 lipca).
I jeszcze parę słów o mnie - Marcela, niepoprawna optymistka, pierwsza ciąża, mężatka od 2 lat....... szczęśliwa......... a to za sprawą tej małej Kruszynki... ok, to ide do innych wątków poudzielać się....
 
Do góry