reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Hej;)Mam na imie Natalia:)Jestem tutaj nowa.Mam 25 lat,męża:happy:Jestem szczęśliwą mamą 3 miesięcznego Adrianka:-)Mam nadzieję,że nie będę Wam przeszkadzać .;-)
 
Tak urodziłam 5 lipca:):):)Nasze największe szczęście Adrianek:)Rodziłam siłami natury:happy:ale za to bardzo długo bo,aż 24 h:-):-):-)A Ty co masz???Chłopczyka czy dziewczynke???
 
Ostatnia edycja:
Oj dopiero teraz spojrzałam na zdjęcie Twojej małeś:)Śliczniutka jest.Mój Adrianek jest niestety teraz chory!!!Ma grypkę,biedactwo ma tak strasznie zatkany nosek:(
 
reklama
Hej :-D:-D:-D
Nie krzyczcie, że dopiero teraz się tu przedstawię:-), no ale eby nie było, że nie czytałam regulaminu :sorry2:
Troszkę już o mnie wiecie, ale tu się streszczę w jednym miejscu :-)
Jak już wiecie , mam na imię Sylwia, mam 26 lat. Natalka jest z 19 lipca, choc termin był na 15. Udało się nam za pierwszym razem, kiedy postanowiliśmy się zacząc starac. Ciążę wspominam super, żadnych mdłości, zgagi czy bólu kręgosłupa, więc jak dla mnie naprawdę stan błogosławiomy:-) Urodziłam s.n. dośc szybko i teraz tak jak wy cieszę się z maluszka.
Z mężem jesteśmy parą 10 lat, a po ślubie 2,5 roku.
I to chyba tylr tak w skrócie :-)
 
reklama
Do góry