reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Fordon i Wyżyny rządzą :)
no.. Mały kocha śnieg, raz tylko się z nim bliżej zapoznał, ale już cała rodzina czeka, żeby go na sanki i lepienie kulek zabierać :p
 
Cześć
Ania z Bydgoszczy, mój Artur ma już 14 miesięcy. Rodziłam w MSWiA, warunki super, duża dostępność różnych sprzętów (piłki, materace, radio, worek sako), ale z opieką to chyba tak jak wszędzie - zależy na kogo trafisz! ja z położnej i lekarza nie byłam zadowolona, za to opieka poporodowa na wysokim poziomie (pediatrzy, neonantolodzy).
 
Ostatnia edycja:
To i ja sie przywitam. Dorota, poki co Szwederowo ale docelowo nikogo pewne nie zdziwie;p- Fordon... konczy sie budowa wiec dopiero od wiosny Fordon:) Pierwsza ciąża - 25 tyg. Rodzić zamierzam w 2. Początkowo chcialam w MSWiA, ale odradzali mi z powodu braku oddzialu intensywnej terapii noworodka. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!
 
Witam serdecznie:)
Wkrótce zamieszkam w Fordonie i chciałabym się przywitać bardzo serdecznie ze wszystkimi mamusiami z Bydgoszczy:). Jestem w 11 tygodniu ciąży. Ciąża pierwsza:) Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkich witam:)
 
reklama
Do góry