reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

Dzień dobry! To moja pierwsza ciąża więc wszystko co z nią związane jest dla mnie nowe. Jestem w 9 tc, termin porodu na 27 września. Nadal ciężko mi uwierzyć w to, że będę mamą - tym bardziej że jest to zupełnie nieplanowane. Ale z drugiej strony już zaczęłam się cieszyć :) Byłoby super jeśli dołączyłybyście mnie do grupy... większość informacji dot. ciąży zdobywam właśnie tutaj - w internecie. Pozdrawiam serdecznie!!
 
reklama
Dzień dobry! To moja pierwsza ciąża więc wszystko co z nią związane jest dla mnie nowe. Jestem w 9 tc, termin porodu na 27 września. Nadal ciężko mi uwierzyć w to, że będę mamą - tym bardziej że jest to zupełnie nieplanowane. Ale z drugiej strony już zaczęłam się cieszyć :) Byłoby super jeśli dołączyłybyście mnie do grupy... większość informacji dot. ciąży zdobywam właśnie tutaj - w internecie. Pozdrawiam serdecznie!!
Witaj napisz do Nessi prośbę o dostęp do forum zamkniętego bo my tam głównie piszemy [emoji5]
 
Witam wszystkie mamy !! :)
Jestem w pierwszej planowanej ciąży - dokładnie 12t1d, termin porodu 11 września (swoją drogą niezła data..). Proszę o dołączenie mnie do grupy :)

Pozdrawiam <3
 
Witam wszystkie mamy !! :)
Jestem w pierwszej planowanej ciąży - dokładnie 12t1d, termin porodu 11 września (swoją drogą niezła data..). Proszę o dołączenie mnie do grupy :)

Pozdrawiam <3

Napisz do @CzarnaMadzia lub Nessi z prośba o przyłączenia do wątku zamkniętego [emoji5]
Czasem to chwile potrwa wiec sie spokojnie czekaj na wiadomość [emoji6]
Witaj!


f2w3rjjgpsehityp.png
 
Hej dziewczyny
Ja również będę wrześniową mamą termin mam na 23 września to już moja 3 ciąża rodzić będę jako 35-latka czytam was cierpliwie (obecnie 685 strona) i chętnie do was dołączę
 
Witam dziewczyny!

To moja pierwsza ciążą. Jutro zaczynam drugi trymestr :)
Termin porodu mam na 24 września.
Jestem za razem przerażona i szczęśliwa. Z nerwów staram się czytać "wszystkie internety" bo mam wrażenie, że pomoże mi się to bardziej przygotować.

Dopiero dzisiaj znalazłam to forum i mam nadzieję, że dzięki Wam ten stres trochę się zmniejszy i że poznam tu najlepsze przyszłe mamy na świecie :)

Pozdrawiam Was i życzę spokojnej ciąży ;)
 
reklama
Do góry