reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Natalia91

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2016
Postów
6 269
Dziewczyny jest nas coraz więcej, niech każda napisze tu o sobie parę słów np. Skąd jest, ile ma lat, która to ciąża, wiadomo imię [emoji6] i termin OM i porodu [emoji4]
 
reklama
Ja jestem Natalia mam 27 lat jest to moja 4 ciąża, mam jednego synka, jestem z Podkarpacia. Termin OM 18.07 termin porodu 29.04
 
Hej, nazywam się Paulina [emoji3]jest to moja 3 ciąża.( raz poronienie, drugi raz ciąża obumarła) mam nadzieje ze tym razem się uda[emoji173]️ termin na 13 Maja[emoji177]
 
Cześć, dziewczyny i gratulacje! Jestem Monika, mam 28 lat i jestem z Trójmiasta. To moja pierwsza ciąża, więc panikuję, ale i baaardzo się cieszę. Termin OM 27.07, a termin porodu wg kalkulatora BB 3 maja :)
 
Ostatnia edycja:
Nazywam się Dorota mam 33 lata, jestem z lubelskiego, to moja druga ciąża, mam 11 miesięczną córkę. Termin OM 29.07, termin porodu 05.05
 
Jestem Justyna, mieszkam 40 km od Zurych, mam synka prawie dwuletniego, termin drugiej ciazy na koniec kwietnia/poczatek maja [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem Misia, lat 26 :) To moja druga ciąża, starsza córka ma 8 lat. Termin ciężko na ten moment wyliczć, ze względu na moje baardzo nieregularne cykle, ale wypada +/- na połowę Maja. Dowiem się pewnie niedługo, jak dzidziuś trochę podrośnie :) Mieszkam niedaleko Łodzi.
 
Do góry