reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Poznajmy się

Rozwiązania
0
Witajcie, Iwona, 36 lat, Trójmiasto o ciąży (jej 6 tygodniu) dowiedziałam się przedwczoraj, to moję pierwsze dziecko, zupelnie nieplanowane, ze szczęśliwej wpadki po 10 mcach bez okresu i z hyperprolaktynemia .. Jestem jednocześnie szczęśliwa i póki co, przerażona ;)

reklama

anieok

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Ania 29 lat, woj. Podkarpackie
W domu mam troje urwisów. To moja 4ta ciąża :)

Ostatnia edycja:

Incinta

Rozwiązania
0
Jestem w 7 tygodniu i jestem w szoku bo myślałam, że to menopauza a wyszły 2 kreski. Mam już dorosłą córkę a teraz tak jak Wy czekam na malucha z nadzieją że w moim wieku (46 lat) jest to możliwe. Strach mam więc podwójny.

zniewolona

Rozwiązania
0
Hej tu Magda 31 lat, to moja 4 ciąża (2razy puste jajo plodowe )mam 5letniego syna, termin na ok 15 maja

reklama
1

174974

Gość
Hej! Jestem Gosia, 21 lat, Malbork. Na koncie mam 2 ciąże biochemiczne i jedną pozamaciczną. Więc to moja 4 ciąża, zaskoczyło w 24 cyklu starań. :) Termin wg OM wychodzi na 29-30 maja. :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
K Ciąża, poród, połóg 7
Ennis92 Lipcowe mamy 2019 41
Kaamilaaa Czerwcowe mamy 2019 89
Syla88 Lutowe mamy 2018 32

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry