reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Hej, Mam na imię Justyna. Mam 28 lat, jestem z górnego Śląska. To moja druga ciąża, pierwsza niestety poroniona w grudniu 2017. O to maleństwo staraliśmy się porządnie 3 cykle [emoji16] Termin porodu wypada na 9.05.
 
reklama
Więc i ja się witam z Wami. Poczytuję Was od ok. dwóch tygodni, ale dopiero od dzisiaj mogę się oficjalnie pochwalić, że dołączam do Waszego grona :biggrin2:
Wyjaśnienie skąd jestem zajęłoby mi dłuższą chwilę, bo to skomplikowane - aktualnie mieszkam za granicą. Wkrótce stuknie mi 35 lat i to moja pierwsza ciąża. O dziecko staramy się od pięciu lat, a w międzyczasie przytrafiło się jedno potwierdzone poronienie (w styczniu 2017). Widzę, że wiele z Was jest po przejściach lub z bagażem doświadczeń, jednak mam nadzieję, że potrzymacie kciuki i za nas ;)
 
Hej dziewczynki ! Mam na imię Sandra, jestem z Częstochowy i mam 27 lat :) OM 05.08.2018 TP 12.05.2019r.
Napiszcie mi jakie mialyscie lub macie objawy w 10,11tc ... Ja nie mam prawie zadnych, nie wiem czy mam sie cieszyc czy coś jest nie tak ?
Pozdrawiam
 
Hej dziewczynki ! Mam na imię Sandra, jestem z Częstochowy i mam 27 lat :) OM 05.08.2018 TP 12.05.2019r.
Napiszcie mi jakie mialyscie lub macie objawy w 10,11tc ... Ja nie mam prawie zadnych, nie wiem czy mam sie cieszyc czy coś jest nie tak ?
Pozdrawiam
Hej Sandra, zapraszamy na wątek ogólny, tam dziewczyny Ci napisza jak się czuje [emoji4][emoji4]
Tu masz link Link do: Majóweczki 2019
 
To ja też coś o sobie: mam na imię Agata, 33 lata. To moja 3 ciąża. Mieszkam w Gdańsku. Termin z OM 29.5 a z USG 24.05.
[emoji41][emoji41][emoji41]
 
Hej dziewczyny ;) nasza pierwsza ciąża;) póki co wszystko dobrze ;) tydzień 9;) serduszko bije ;) 5.11 prenatalne. Termin porodu 24.05 ;) województwo opolskie;) gratulacje dla wszystkich przyszłych mam ;)
 
Chyba tez powinnam się tutaj odezwać :)
Mam na imię Nikola, mam 20 lat. To moja pierwsza ciąża, nie do końca planowana [emoji39] aktualnie kończymy 10 tydzień. Termin porodu mamy na 19.05. Mieszkamy z narzeczonym w okolicach Katowic, ale często tez bywamy w moim rodzinnym Gdańsku [emoji4]
 
Chyba tez powinnam się tutaj odezwać :)
Mam na imię Nikola, mam 20 lat. To moja pierwsza ciąża, nie do końca planowana [emoji39] aktualnie kończymy 10 tydzień. Termin porodu mamy na 19.05. Mieszkamy z narzeczonym w okolicach Katowic, ale często tez bywamy w moim rodzinnym Gdańsku [emoji4]


Witaj imienniczko;) tydzień różnicy między nami ;) ja za to bywam w Katowicach;)
 
Hej, czytam Was od samego początku ale do tej pory nie miałam odwagi się dołączyć. Mieszkam w Gorzowie Wlkp. Mam 32 lata, od 10 starałam się o dziecko. Mam za sobą jedną stratę ciazy w 10t -tym bardziej żyję w strachu i wydaje mi się że obecna ciąża jest tak krucha ze jak tylko zacznę o tym mówić to czar pryśnie. Termin na 3.05
 
reklama
Hej, czytam Was od samego początku ale do tej pory nie miałam odwagi się dołączyć. Mieszkam w Gorzowie Wlkp. Mam 32 lata, od 10 starałam się o dziecko. Mam za sobą jedną stratę ciazy w 10t -tym bardziej żyję w strachu i wydaje mi się że obecna ciąża jest tak krucha ze jak tylko zacznę o tym mówić to czar pryśnie. Termin na 3.05
Będzie dobrze- musi ;)
 
Do góry