reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

reklama
Hej :) Jestem Gosia, mieszkam 60km do Łodzi, mam 30 lat. Termin porodu z OM 29 kwietnia ( z USG tak samo). To moja druga ciąża. Pierwsza zakończona poronieniem w 6 tygodniu.
 
Cześć, mam na imię Dorota, to moja pierwsza ciąża (wysokiego ryzyka ze względu na zaawansowane hashimoto, ale jestem pod dobrą opieką lekarską :) ), termin mam na 8 maja (wg miesiączki) albo na 10 maja (wg owulacji). Mam 29 lat, jestem z południowej Wielkopolski :)
 
Cześć dziewczyny, mam na imię Irena mam 27 lat mieszkam w okolicach Torunia, to moja druga ciąża (pierwsza poroniona) termin na 28 maja :)
 
Hej. Mam na imię Agata. Druga ciąża. W domu 6 latek. W brzuszku drugi synek. Ciąża leżąca od 7 tc. Termin na 8.05
Okolice Warszawy
 
reklama
Hej dziewczyny! Magda, 30 lat, pierwsza ciaza :D Termin na 20 maja, ale juz wiem, ze bedzie cc ze wzgledu na zaawansowana dyskopatie ledzwiowa i niezbyt sie z tego powodu ciesze :(
okolice Krakowa
 
Do góry