reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Termin badań prenatalnych

Kaasiek_96

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2021
Postów
1 695
Dziewczyny, proszę o radę odnośnie terminu badań prenatalnych I trymestru.
Termin OM 08.02.2022, wg USG termin porodu na 14.11 (czyli maluch narazie rozwija się szybciej niż termin z OM)

Mam możliwość umówienia się na badania prenatalne w następujących terminach:
29.04 (wg OM 11+3)
06.05 (wg OM 12+3)
11.05 (wg OM 13+1)

To moja pierwsza ciąża więc nie wiem, który termin będzie najbardziej odpowiedni żeby maluch był prawidłowo zbadany 😩
 
reklama
1 prenatalne robi się fo końca 13tego tygodnia czyli 13+6. Ja bym poszła 6 maja. Za wcześnie tez nie ma co isc
 
Mi termin ustalała rejestracja na podstawie OM. Miałam robione 12+4, bo jak twierdziła pani z rejestracji tydzień wcześniej to może byč jednak za szybko, tydzień później to już za późno. Potem doczytałam, że do 13 tygodnia optymalnie🙂
 
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuje za pomoc! 🥰
Umówiłam się na 06.05 - tez wydawał mi się najbardziej optymalny, ale jednak warto się skonsultować z kimś kto ma już doświadczenie 😊
 
Dziewczyny, proszę o radę odnośnie terminu badań prenatalnych I trymestru.
Termin OM 08.02.2022, wg USG termin porodu na 14.11 (czyli maluch narazie rozwija się szybciej niż termin z OM)

Mam możliwość umówienia się na badania prenatalne w następujących terminach:
29.04 (wg OM 11+3)
06.05 (wg OM 12+3)
11.05 (wg OM 13+1)

To moja pierwsza ciąża więc nie wiem, który termin będzie najbardziej odpowiedni żeby maluch był prawidłowo zbadany 😩
Brałabym 11.05 ale jak sie niecierpliwisz to 06.05 bedzie dobry 👌
Gratulacje:)
 
reklama
Do góry