reklama

"pożyczone" posty

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez emillink@, 14 Sierpień 2010.

1. emillink@

emillink@ Fanka BB :)

Witam, przeglądam internet i natrafiłam na moj jakis tam post który umieściłam na BB ale na portalu e-przedszkola.edu.pl ?? Nigdy nie logowałam sie ani nie rejestrowałam na tym forum czy jest to legalne ? Moim zdaniem to kradzież ??:eek: Zapytałam o to obsługe portalu a odp była taka :
    "Jak rozumiem chce pani znać podstawę prawną umieszczenia pani wpisu na forum portalu e-przedszkola.edu.pl.

Ja chciałbym zapytać jaki jest problem, skoro jest to pani wpis i pani profil, to dlaczego nie może pani usunąć go samodzielnie. Forum na to pozwala, wystarczy się zalogować i usunąć wybrany wpis lub go zmodyfikować.

Jednocześnie chcąc ostudzić Pani "prawne" roszczenia, proszę zapoznać się z orzeczeniem sądu cytowanym na innym forum."

2. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Może Pani wysłać mi prywatną wiadomość z treścią tego postu?

3. reklama
  4. emillink@

wysłałam ...

5. emillink@

Witam,
    wszystkie wpisy na tamtym forum są "pożyczone " z BB i nie tylko zresztą, najwyraźniej portal w ten sposób usiłuje rozkręcic sie i kradnie uzytkowników wraz z postami sa tam wpisy takze innych użytkowników forum BB czy admin mógłby się zainteresowac tematem ?

6. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Już po pierwszym sygnale od Pani przekazałam tę sprawę administratorom i włascicielom BB.

Poleć forum