reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywne testy, negatywna Beta

Dołączył(a)
27 Marzec 2023
Postów
4
Cześć dziewczyny!
Zrobiłam 3 testy ciążowe… 2 w sobotę wyszły pozytywne. Kolejny zrobiłam dzisiaj (poniedziałek i znów pozytywny) byłam u lekarza i nie widzi ciąży… kazał zrobić betę wiec zrobiłam i wyszła <2,3…
Czy ktoś miał taka sytuacje?
Kolejną betę kazał zrobić w środę…
Martwię się…
 

Załączniki

  • 382B13D5-C436-4FE6-B9AE-F2891C919E64.jpeg
    382B13D5-C436-4FE6-B9AE-F2891C919E64.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 387
  • 0E500497-77DD-4CB6-B643-44702DB884E3.jpeg
    0E500497-77DD-4CB6-B643-44702DB884E3.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 199
reklama
Musisz odczytać wynik w takim czasie jaki pisze na opakowaniu jaj jest po 5 min to kropisz mocz i patrzysz co pokazuje po 5 min jak jest jedna a po 10 minutach pojawia się druga to jest już nieważny
 
testy zalane , ale sprawdz bete w środe , daj znać :) i czy beta robiona była przed tymi testami czy po?
Na wszystkie testy dalam 3 krople moczu i na wszystkim kreska wyszła po Ok 3 minutach. Oczywiście powtórzę bete w środę i w czwartek mam przyjść do lekarza. Lekarka mnie postraszyła ciąża pozamaciczną wiec trochę się stresuje
 
Musisz odczytać wynik w takim czasie jaki pisze na opakowaniu jaj jest po 5 min to kropisz mocz i patrzysz co pokazuje po 5 min jak jest jedna a po 10 minutach pojawia się druga to jest już nieważny
Odczytałam pierwszy test który pokazał 2 kreski po 3 minutach, tylko zdjęcia zrobione później.
Każdy kolejny tez odczytywałam a zasadzie od razu
 
Na wszystkie testy dalam 3 krople moczu i na wszystkim kreska wyszła po Ok 3 minutach. Oczywiście powtórzę bete w środę i w czwartek mam przyjść do lekarza. Lekarka mnie postraszyła ciąża pozamaciczną wiec trochę się stresuje
Przy ciąży pozamaczicnej JEST ciąża, beta rośnie, a Twoja beta wskazuje, ze nie ma ciąży.
 
reklama
Na wszystkie testy dalam 3 krople moczu i na wszystkim kreska wyszła po Ok 3 minutach. Oczywiście powtórzę bete w środę i w czwartek mam przyjść do lekarza. Lekarka mnie postraszyła ciąża pozamaciczną wiec trochę się stresuje
Odczytałam pierwszy test który pokazał 2 kreski po 3 minutach, tylko zdjęcia zrobione później.
Każdy kolejny tez odczytywałam a zasadzie od razu

Beta z krwi nie wskazuje na ciaze, wiec testy albo falszywie pozytywne, albo byly negatywne i kreska testowa przebijala.
 
Do góry