reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny wynik testu a brak ciąży

Dołączył(a)
3 Lipiec 2020
Postów
4
Dziewczyny okres spóźnia się już 6 dni zrobiłam test w dniu spodziewanaje @ wyszedł pozytywny po dwóch dniach kolejny znowu dwie kreski. Umówiłam się do lekarza, on nie stwierdził ciąży, ale znalazł gigantyczną torbiel na prawym jajniku, zapisał duphaston 3x1 i kazał za tydzień przyjechać. Dodam, że brałam clo na wywołanie owulacji, mieisac temu na usg nie było widać torbiel. Czy ktoś tak miał, że torbiel dawała pozytywny wynik testu ? Nie wiem już coś myśleć
 
reklama
Powtórzyłam betę i w ciągu 48 h wzrosła z 726 do 885. Lekarz już widzi pęcherzyk ale nie widzi zarodka. Przepisał mi duphaston i kazał brać 3 razy dziennie. Po 3 dniach brania mam słabe krwawienie i boli brzuch, ale krew czysta. Za tydz. idę do kontroli, boje się. Co to może oznaczać?
Ten przyrost bety niestety nie mieści się w normie.
 
reklama
Powtórzyłam betę i w ciągu 48 h wzrosła z 726 do 885. Lekarz już widzi pęcherzyk ale nie widzi zarodka. Przepisał mi duphaston i kazał brać 3 razy dziennie. Po 3 dniach brania mam słabe krwawienie i boli brzuch, ale krew czysta. Za tydz. idę do kontroli, boje się. Co to może oznaczać?
Przy takim przyroście na tym etapie ciąża nie rozwija się prawidłowo. Duphaston przedłuża to, co nieuniknione. Nie ma szans, by z tej ciąży było dziecko. Dojdzie do poronienia. Już pewnie się zaczyna, skoro krwawisz. Bardzo mi przykro.
 
Powtórzyłam betę i w ciągu 48 h wzrosła z 726 do 885. Lekarz już widzi pęcherzyk ale nie widzi zarodka. Przepisał mi duphaston i kazał brać 3 razy dziennie. Po 3 dniach brania mam słabe krwawienie i boli brzuch, ale krew czysta. Za tydz. idę do kontroli, boje się. Co to może oznaczać?
No tutaj to ciąża może nie doczekać tej wizyty. Skoro już krwawisz to raczej zaczyna się poronienie. A branie Duphastonu tylko przedłuży nieuniknione.
 
Powtórzyłam betę i w ciągu 48 h wzrosła z 726 do 885. Lekarz już widzi pęcherzyk ale nie widzi zarodka. Przepisał mi duphaston i kazał brać 3 razy dziennie. Po 3 dniach brania mam słabe krwawienie i boli brzuch, ale krew czysta. Za tydz. idę do kontroli, boje się. Co to może oznaczać?

Uciekaj od tego lekarza. Przyrost totalnie poniżej normy, w macicy możesz mieć pseudo pęcherzyk i jeszcze nie daj bób sobie karmisz ciąże pozamaciczną :mad:
 
reklama

Dziewczyny posiadam opakowanie popularnych tabletek poronnnnych ktore sama stosowałam bedac w 9tyg ciazy i ktore bardzo mi pomogły.​

Jesli jest ktos w trudnej sytuacji to chetne odsprzedam oraz podziele sie doświadczeniem i pokieruje Cie w dniu kuracji tak aby kuracja zakonczyła sie powodzeniem.​

Kontakt 502-427-780​

Dziewczyno skończ pisać w każdym wątku te ogłoszenia!!!
 
Do góry