reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Praca w domu jakieś pomysły 🤷

gosiaidawid200

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Styczeń 2021
Postów
18
Drogie przyszłe mamy,obecnie pracuje za granicą jako pomoc domowa ale planuje wrócić do kraju i zająć się praca w domku za mniej więcej dwa miesiące,jestem w piątym miesiącu... Czy któraś z was zajmuje się czymś, na czym można zarobić jakieś pieniążki nie ruszajac się z domu nie po magisterce 😋 pozdrawiam i czekam na wasze wpisy 💜
 
reklama
Ja pracuję w domu. Nie miałam wyboru. Teraz widzę, że to bardzo dobry sposób na pracę, zarobek.
 
reklama
Jak lubisz kosmetyki to może współpraca z Souvre? Ja działam z nimi kilka miesięcy i sobie chwalę. Bardzo pomagają na początku rozwinąć skrzydła, a potem to już leci - oczywiście nic z nieba nie spada, trzeba się zaangażować, ale spróbować zawsze warto :) Jakby ktoś chciał zostać ich partnerem to mają otwartą aktualnie rejestrację - Link do: S'OUVRE
 
Do góry