reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prasowanie ubranek???

ja tez chcem suszarke tylko gdzie ja ja wstawie jak ani w kuchni ani w łazience nie ma miejsca moze w salone coo:)
 
reklama
Ja prasuje i prasowalam wszystko to co wymagalo tego...Moje dziecko nigdy nie chodzi w pomietolonych ubraniach...Ogolnie prasowac nie lubie,tak samo jak sprzatania,ale w domu mam czysto mimo wszystko :-) Nienawidze balaganu i jak wiem ze mam nawet trzy szklanki w zlewie to nie usiade do poki ich nie umyje-poprostu nie umiem spokojnie sie relaxowac jak wiem ze cos jest do zrobienia:-D
 
Ja piore w loveli i płucze też w loveli prasowałam cały czas ubranka ale mały tak szybko mi je wymienia w ciągu dnia że pranie goni pranie wiec juz nie prasuje bo mi dnia brakuje .,:tak::szok: masakra niemam czasu na prasowanie :tak:
 
ja prałam w jellpie i płukałam w białym lenorze i prasowałam do 5 miesiaca i teraz piore w naszym proszku i nic małej nie jest:tak::tak::tak::tak:
 
Ja również nie prasuję, bo raz mam malo czasu, a dwa to jestem trochę leniwa. Dlatego piorę ubranka chłopców w Jelpie Soft 2w1 bo on już ma w sobie środek zmiękczający i zmiękcza ubranka, co jest cenne jeżeli ich potem nie zamierzamy prasować. Coż, przy dwójce brudasów, gotowaniu, sprzątaniu, i wiele innych domowych zajęciach, trzeba poszukiwać wygodnych rozwiązań ułatwiających choć trochę nasze ciężkie zmagania z naszymi pociechami :-D
 
reklama
widzę że zdania podzielone:-)
ja prasuję, uwielbiam mieć wyprasowane poskładane ubranka , jak i również moje czy męża ciuchy, kwestia przyzwyczajenia.No i lubię prasować:-D
Choć również na nadmiar wolnego czasu nie narzekam:baffled:
 
Do góry