reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Preglife - aplikacja na tel.

KyRaA

Aktywna w BB
Dołączył(a)
8 Październik 2018
Postów
79
Dziewczyny, czy używacie może tej aplikacji Preglife na swoich telefonach? Konkretnie chodzi mi o wprowadzanie wagi. U mnie się coś porąbało i kiedy tyję, to wykres idzie w dół, a jak chudnę, to idzie w górę:errr: Do pewnego momentu było ok, ale od jakiś trzech tygodni robi mi na odwrót :szok: Ważę się co tydzień i teraz zastanawiam się, czy kasować wszystko, czy to można jakoś poprawić ... miałaś któraś z Was podobny problem?
 
reklama
Dziewczyny, czy używacie może tej aplikacji Preglife na swoich telefonach? Konkretnie chodzi mi o wprowadzanie wagi. U mnie się coś porąbało i kiedy tyję, to wykres idzie w dół, a jak chudnę, to idzie w górę:errr: Do pewnego momentu było ok, ale od jakiś trzech tygodni robi mi na odwrót :szok: Ważę się co tydzień i teraz zastanawiam się, czy kasować wszystko, czy to można jakoś poprawić ... miałaś któraś z Was podobny problem?
może obróć telefon?(żart)
 
Heheh:-) dobre z tym obracaniem telefonu:-)

Ja mam preglife i himommy i obie dzialaja okej :-) chyba himommy podoba miske bardziej pod wzgledem wysylania samoistnie na dzien dobry milych "wskazowek" a preglife jest bardziej rozbudowany :-) dlatego mam obie.
 
Kyraa ja mam ta aplikacje. U mnir ciągle idzie wykres w dół Ale też nie wprowadziłem jeszcze wagi na + bo nic nie przytylam więc ciężko mi powiedzieć.
 
Haha, nie pomyślałam o tym obracaniu telefonu :D

No właśnie nie wiem co się stało, że tak mi źle rysuje wykres. U mnie waga skacze od początku ciąży najpierw w dół, potem po trochu szło do góry, potem gwałtowny spadek i teraz znowu delikatnie do góry idzie, ale ciągle jeszcze nie uzyskałam wagi wyjściowej (co mnie raczej nie martwi ;) )

Dzięki za odzew! :) Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś podpowiedzi - czekam :p
 
W sumie podbiję temat, bo dzisiaj mąż mi mówi, że to już 6 miesiąc ... bo tak mu apka podaje. Ale wg kalkulatorów, to przecież 5 ... u Was też tak świruje? :p
 
reklama
A ktory tydzien? Bo od 22 to juz 6ty miesiac:-)
tygodnie1.jpg
 
Do góry