reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pregnyl 10000 a dodatni test ciążowy

Dołączył(a)
20 Styczeń 2022
Postów
3
Cześć
Dziś mija 12 dzień od podania pregnylu w dawce 10000. Mam 25 dzień cyklu. Od kilku dni okropnie bolą mnie piersi. Zrobiłam test ciążowy, wyszedł pozytywny. Wiem,że pregnyl daje sfałszowany wynik testu do 10 dni, ale dziś jest 12 dzień i test nadal jest pozytywny. Czy może to mieć związek z dawką? Czy jest szansa,że mogło się udać?
Doszukuję się najmniejszych "sygnałów", chociaż tracę powoli nadzieję ..
 
reklama
Cześć
Dziś mija 12 dzień od podania pregnylu w dawce 10000. Mam 25 dzień cyklu. Od kilku dni okropnie bolą mnie piersi. Zrobiłam test ciążowy, wyszedł pozytywny. Wiem,że pregnyl daje sfałszowany wynik testu do 10 dni, ale dziś jest 12 dzień i test nadal jest pozytywny. Czy może to mieć związek z dawką? Czy jest szansa,że mogło się udać?
Doszukuję się najmniejszych "sygnałów", chociaż tracę powoli nadzieję ..
może oznacz bete ? :)
 
Też o tym myślałam! :) Tylko kurczę zastanawiam się, czy przy dawce 10000 pregnylu mogę liczyć na jakąś wiarygodność po 12,13 dniach od zastrzyku. Chyba poczekam do dnia @ i wtedy pójdę do labo.
Dzięki! 💙
jeśli zrobisz betę dzisiaj i powtórzysz za pojutrze, to będziesz wiedziała czy przyrasta, czy spada
 
Do góry