reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prenatal Duo - od kiedy?

Dołączył(a)
2 Kwiecień 2023
Postów
4
Hej, od kiedy można brać prenatal duo? Jest napisane, ze od 13 tygodnia, w drugim i trzecim trymestrze. Czy to znaczy, ze po skończonym 13 tygodniu? Czy po skończonym 12? Po którym skończonym tygodniu właściwie zaczyna się II trymestr? Dziękuję za odpowiedz.
 
reklama
Nie ma to większego znaczenia. Skończ normalnie brać witaminy do końca opakowania, które bierzesz w pierwszym trymestrze i następnie weź sobie duo.

Pamiętaj, że podstawą dostarczania witamin jest DIETA. Przy dobrze zbilansowanej wogóle nie musisz żadnych witamin brać 🤷‍♀️
 
Ogólnie 2 trymestr zaczyna się od skończonego 13 tygodnia czyli 13+1. Ale nie ma co się aż tak tego trzymać. Ja miałam akurat Pueria uno i jak skończyłam opakowanie to zaczęłam duo nie patrzyłam na to, że już zaczęłam 13 czy 14 tydzień
 
Do góry