reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prenatal duo

taisiya

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Grudzień 2019
Postów
1 394
Hej, przeskoczyłam kilka dni temu na prenatal duo i zaczęłam mieć małe problemy jelitowe, ktoś miał podobny problem? Czym może być spowodowany i czy to przejdzie z czasem czy nie ma opcji? [emoji6]
 
reklama
Ja na początku miałam biegunki a potem mega zaparcie ponad 2 tygodnie i ciągnęło się do teraz a mam 39 i 4... Nie wiem co Ci powiedzieć ja zawsze miałam skłonności do zaparć, dorobiłam się teraz niezłym hemoroidów. Nie wiem czy zdecyduje się kiedyś drugi raz na prenatal duo, dawka żelaza jest kosmiczna ale nie miałam w sumie anemii a w pewnym czasie było na granicy...
 
Jesli wyniki masz okej to tak ja brałam. Później przez jakiś czas prenatal uno dalej plus dha i problemy zniknęły a potem znowu duo i znowu wróciły ale miałam hemoglobinę na granicy może jakieś inne witaminy gdzie jest połowa dawki z duo. Pogadaj z lekarzem i obserwuj wyniki morfologii ale jeśli reagujesz podobnie do mnie to naprawdę przemysł sprawę bo ja się umęczyłam bardzo. Ani czopki ani lactuloza nic nie pomagało już teraz pod koniec :(
 
Wlansie chyba zadzwonię do lekarza jutro bo u mnie z kolei czarna biegunka po tych suplementach [emoji2957] a jak brałam uno to nie było problemu. Wyniki miałam dobre, może żelaza nie toleruje...
 
Prenatal duo brałam od początku ciąży.Obecnie karmię piersią i też go używam.Byl polecany w teście tabletek dla kobiet w ciąży i karmiących .Szukałam preparatu który wyrownalby mi poziom zelaza i zawierał dodatkowo kwasy dha
Z zaparciami nie miałam problemu ponieważ dużo spacerowałam i jadłam rzeczy typu surowe buraki czerwone,kapusta kiszona,moczone śliwki suszone.Ale od początku mi służył ,nie miałam żadnych rewolucji żołądkowych. Na twoim miejscu zrobiłabym test :spróbuj z innymi tabletkami a następnie wróć do prenatal duo.Jezeli będzie źle to może reagujesz na dodatkowe składniki pomocnicze?Bo czasami są jakieś dodatki których ty nie tolerujesz. I musisz je zmienić.
 
Do góry