reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

prezent dla faceta

wesolutka

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Dołączył(a)
20 Listopad 2005
Postów
2 064
Dziewczyny,
Ponieważ od października po grudzień jestem co rok w traumie wymyślania giftów dla męża (październik - rocznica, listopad - urodziny, grudzień - imieniny, święta), zakładam wątek, który, mam nadzieję :tak: pomoże mnie, ale i nie tylko :tak::-)

Szukamy pomysłów na prezent - oryginalny, wyjątkowy, najlepiej niedrogi. Fantazji nam tu nie brakuje, wspomóżmy się :-D

Pomysły moje, niektóre sprawdzone:

breloczek na klucze (35zł) z grawerką (2zł za literę), z karteczką "Na klucz do (tu co komu na długopis przyjdzie): naszego wspólnego domu, wymarzonego choppera, własnej fury, mojego serca..."

Kajdanki z sexshopu (55zł) z karteczką "W dowód mojego oddania"

Album ze zdjęciami własnej produkcji (rozbierane mniej lub bardziej:sorry2:;-)) lub fachowe mniej lub bardziej (np. facet, który robił nam sesję ciążową, robi akty; 25 zł za ujęcie)

Skok ze spadochronem (tandem) - 550zł + 200zł film; Ostrów Wlkp, Zielona Góra (Drzonków)

Motolotnia - 150zł za kwadrans, każda dodatkowa minuta płatna bodajże 10zł
 
reklama
Moim zdaniem nie ma lepszego pomysłu niż, czekolada na prezent - szczególnie jeśli jest ona dobrej jakości i tworzona z prawdziwą pasją. Warto też pamiętać, że prawdziwa czekolada powinna mieć dużą zawartość ziaren kakaowca, więc należy na to zwracać uwagę
 
reklama
Coś praktycznego tdo takiego wina to bardziej alkomat niż kawa ;) Ale tak serio, alkomat to fajny pomysł, byle porządny i dokładny.
 
Do góry