reklama

prezenty na Swięta

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez agadaria, 8 Grudzień 2008.

1. agadaria

agadaria Fanka BB :)

Jako ze Swieta zbliżają sie wielkimi krokami proponuję założyć wątek z propozycjami na swiąteczne prezenty dla naszych przedszkolaków.
    Ja już zakupiłam sliczną ksiazeczke z Disneya z 7 czy 8 bajkami (królewna sniezka,spiaca królewna,alladyn itp),lale Barbi i kolejnego dinozaura do kolekcji mojej 4-latki

Prosze wpisujcie co juz kupiłyscie lub co zamierzacie kupic swoim maluchom;-)

2. anaklim

anaklim Fan(ka)

Agadaria - no, dobre pytanie, ja po mikołaju mam dylemat, dwóch chłopaków i odrobinę pusto w głowie:(

3. reklama
  4. diankus

diankus mama Neli 12.12.2007

ja sie wtrące :-D

siostrzenicy mężą (5 lat) kupiłam super zestaw- puzzle 3d plus karty plus książeczka z Kubusiem Puchatkiem, ładne duże pudełko i świetne obrazki :) za 19,99 w Biedronce, mała zachwycona, ułożyła puzzle i pokleiłyśmy taśmą od spodu i w ramkę i ma na ścianie w swoim pokoiku :-p

5. klio_

klio_ Fanka BB :)

Mój sześciolatek dostanie mate do tańczenia i grania plus grę przygodową na mate. To żeby rozładować jego nadmiar energii. A malutka Arkę Noego ze smyka - jest na etapie zwierzątek :D Po cichu myślę, że trochę schudnę na tej macie ;)

6. anaklim

anaklim Fan(ka)

Klio - mata do mnie przemawia, byle sobie moje dziecko zębów na niej nie powybijało:))))))))))))

Poleć forum