reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

prezenty na Swięta

agadaria

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jako ze Swieta zbliżają sie wielkimi krokami proponuję założyć wątek z propozycjami na swiąteczne prezenty dla naszych przedszkolaków.
Ja już zakupiłam sliczną ksiazeczke z Disneya z 7 czy 8 bajkami (królewna sniezka,spiaca królewna,alladyn itp),lale Barbi i kolejnego dinozaura do kolekcji mojej 4-latki

Prosze wpisujcie co juz kupiłyscie lub co zamierzacie kupic swoim maluchom;-)

reklama

anaklim

Fan(ka)
Miasto
Ireland
Rozwiązania
0
Agadaria - no, dobre pytanie, ja po mikołaju mam dylemat, dwóch chłopaków i odrobinę pusto w głowie:(

diankus

mama Neli 12.12.2007
Miasto
przeworsk
Rozwiązania
0
ja sie wtrące :-D

siostrzenicy mężą (5 lat) kupiłam super zestaw- puzzle 3d plus karty plus książeczka z Kubusiem Puchatkiem, ładne duże pudełko i świetne obrazki :) za 19,99 w Biedronce, mała zachwycona, ułożyła puzzle i pokleiłyśmy taśmą od spodu i w ramkę i ma na ścianie w swoim pokoiku :-p

klio_

Fanka BB :)
Miasto
Zabrze
Rozwiązania
0
Mój sześciolatek dostanie mate do tańczenia i grania plus grę przygodową na mate. To żeby rozładować jego nadmiar energii. A malutka Arkę Noego ze smyka - jest na etapie zwierzątek :D Po cichu myślę, że trochę schudnę na tej macie ;)

anaklim

Fan(ka)
Miasto
Ireland
Rozwiązania
0
Klio - mata do mnie przemawia, byle sobie moje dziecko zębów na niej nie powybijało:))))))))))))

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry