reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty

Ja myślę o rolkach chyba:baffled: Rowerek dostała w zeszłym roku i prawie się nauczyła jeździć na dwóch kółkach - popracujemy niedługo nad tym i będzie ok:tak:
Poza tym brakuje mi ambitnych puzzli, gier komputerowych - może "Adibu-tajemnice ludzkiego ciała" bo baaardzo ją to interesuje:tak: Była taka reklama w tv - części szkieletu i narządy wewnętrzne do składania modelu człowieka i koniecznie chciała, żeby jej to kupować ale sobie darowałam:-p No i na urodzinki jej zasponsoruję to widowisko Scooby Doo, o którym pisałam.
Poza tym Inguch jest plastycznie zainteresowana, więc może coś z tych rzeczy. Albo jakieś Lego (już nie Duplo;-)) bo też lubi:confused:
 
reklama
Ooo!
Zaczęłyście temat prezentów.
:-)

magdalena25 pisze:
Ja myślę o rowerze dla Julka. Nieźle śmiga na laufradzie i wyrasta z niego, więc chciałabym już rower. Tyle, że musiałby być lekki, żeby dąło się ominąć etap 4 kółek. No a te są drogie. Muszę poważnie zacząć poszukiwania.
Ja mam takie same przemyślenia. Zastanawiam się nad używanym rowerkiem, byłby tańszy.
Podobno w Decathlonie są niezłe.
Na razie nawet nie wiem, w jakie koła i jaką długość ramy uderzyć.


Coraz gorzej z tymi prezentami :/
 
No wlasnie kurcze nie wiem nawet jakie ceny w Pl sa rowerkow bo tu 100 euro musze dac :szok: A wielkosc kol to mysle 16" ale to juz zalezy od ramy bo nieraz jest ok a nieraz tylko palcami dotyka podloza a chce odrazu 2 kola wiec stopa musi stac stabilnie na podlozu.Wiec u nas musimy przymierzac....a po ile wy kupowalyscie roerki?Wiem,ze pare juz dzieciakow ma :-)
 
Ja jeszcze nie myślałam o prezentach....
Myśłe, ze rolki są super prezentem, ta hulajnoga co ma Vici też mi sie podoba.
U nas rower z zeszłego roku jeszcze....mały jest bo "12" ale dopiero za rok mu większy kupimy.
 
Wiecie na 12" to ja juz nawet nie patrze ;-) 14" sa jeszcze w miare ale to juz siodelko musi byc podniesione...wiec mysle bezsensu.Wole ta 16" bo jak rama podpasuje i siodelko jest w najnizszym poziome jest super i starczy na troche.A hulajnoge ma Victor nie ja :-p
 
My mamy taki, jest fajny wytrzymaly, nie jedna stluczke z plotem czy innym rowerem przezyl. Wiekszosc jej kolezanek na osiedlu ma taki rowerek tylko w innych kolorach. I z tego co zaobserwowalam dlugo sluzy, nawet 5 latkow widzialam na nich smigajacych. Fajna sprawa jest to ze mozna krecic pedalami do tylu, hamulce sa przy kierownicy, u nas sie sprawdzily.
Minus tego rowerku to ze jest dosyc ciezki (ale za to wytrzymaly), wiec nauka jazdy na dwoch kolkach bedzie trudniejsza, bo jak dla mojej Mai (jest drobniutka) bedzie wymagalo duzejjj sily :-):-)

Decathlon - rowery rower dla dzieci - junior
 
Mamusie dziewczynek, podpowiedzcie mi co moge kupić na prezent na 2 urodziny Paulinki ?? Pojęcia nie mam...
 
reklama
Marta - to zależy, czym ona lubi się bawić. Ja dla Inguni w tym wieku to najbardziej lubiłam kupować lego duplo, puzzle, ciastolinki, ew. tablica do rysowania czy pisania pisakami. Dostała też w tym mniej więcej wieku taki odkurzacz, jak ma Antek, zestaw dla sprzątaczki:-) itp. a no i jeszcze wózek dla lalki (znaczy chyba ze trzy różne).
 
Do góry