reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

Kasia pewnie wszystkie, tzn Miasteczko Mamoko - to jest taka podstawowa, jakby czasy współczesne, Dawno temu ...- to rycerze, smoki, zamki... a Mamoko 3000 to przyszłość- roboty ufoludki itp - także zależnie od zainteresowań czy np ma fazkę na rycerzy czy na roboty:) a jak nie to zacząć od pierwszej - u mnie chlopaki przeżywają jeszcze że się postacie powtarzają - a ten tu był taki a ten nazywał sie tak - i porównują, poza tym bawimy sie ostatnio w rysowanie - ja rysuję element jakiś a oni muszą odnaleźć gdzie on jest na stronie a potem zamiana - i tu przynajmniej KArol coś chce rysować bo normalnie ciężko go zachęcić do tego
a jesli chcesz przy okazji edukacyjnie to może mam oko na litery/cyfry - bo ja zamówialm na mikołajki, już przyszły, i trzeba albo znaleźć wszystko czego jest dana ilość na stronie albo wszystko na daną literę - także tu dla 6 latków jak najbardziej fajnie bo sobie głoskuje przy okazji...
 
reklama
Widziałam to nowe Mamoko i tez sie na nie czaję.
Kasiu, te książeczki nadają się juz dla 3 latków. Ale jak kupilismy pierwszą część, to jak dzieci poszły spać spędzilismy z Marcinem wieczór oglądając ja i wyszukując losy poszczgólnych bohaterów. To wciąga w każdym wieku ;-)
 
z ksiazek my ostatnio przerabialismy Romeo i Julie- wersja dla dzieci - a i tak nie obylo sie bez lez...:eek:

dzis przyszly skrzypce. Dusia jest teraz z tatem na zakupach, ale bedzie zaskoczona i szczesliwa- nie mogla sie doczekac.
 
Dzięki dziewczyny. Kupiłam miasto i dawno temu; mamoko 3000 nie było ani liczb i liter. Ale jak książeczki się sprawdzą, to kupię pod choinkę :-)
Mi się podobają:tak:
 
dziewczyny jak nie ma w sklepie to można sobie wszystko na stronie empiku do najbliższeego salonu zamówić - ja zawsze tak robię i jeszcze zawsze 5 % taniej jest:)
 
Tak, tak ,korzystam, tylko chciałam wziąć do ręki, powąchać ;-) i zobaczyć jak to wygląda. Jak formuła się sprawdzi, to kolejne zamówię przez Internet
 
Co kupujecie dzieciom na zajaca? :-) Mloda ma tyle pomyslow i zyczen ,ze nie wiem od czego zaczac :-D Chcialam rower jej kupic ale w sumie na rower to ma swoja kase :-) wiec jakas zabawka bedzie ...Slodycze wyobrazcie sobie mloda ma jeszcze w szafce ze swiat Bozego Narodzenia ;-)
 
U nas nie do końca jest taka tradycja kupowania na zająca;) ale pewnie kupimy coś na rower z dodatków tzn taki plecak z rurkami do picia podczas jazdy ;)
 
reklama
Do góry