reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Prezenty...

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
xxx
Rozwiązania
0
Dziewczyny duzymi krokami zbizaja sie swieta no i czas juz pucowac buty na Mikolaja...Z tych okazjo mysle ze przyda nam sie watek bysmy mogly sobie podpowiedziec co kupic komu pod choinke lub w buta....Ja zazwyczaj kupuje prezenty juz z 2-3 miesiace wczesniej by pozniej na raz nie miec wielgasnych kosztow a w szczegolnosci by nie czestniczyc w wariackich zakupach i stac w niebotycznych kolejkach...No i zawsze na ostatnia minute wbiera sie cos banalnego...
Coz ,w tym roku jak narazie mam siate slodyczy dopiero:baffled: ...nic nikomu jeszcze nie kupilam...
Jak wogole jest u Was,kupujecie wielkie prezenty dla kazdego czy kazdy dostaje cos symbolicznego?????

Ja jak narazie wymyslilam tylko dla mamy prezent-i chce jej kupic cos tylko dla niej,nic o kuchni czy pokoju...Dlatego dostanie bon do kosmetyczki...Wiem ze napewno sie ucieszy...Do tego doloze jakas drobnostke...A reszte bede musiala kupic w tym tygodniu bo juz za tydzien jade do polski...A wiadomo-nie ma to jak prezenty z niemczech...;-) hehehe:-)

reklama

sylwia i wojtuś

Mama czerwcowa'06
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ja też już szperam w poszukiwaniu prezentów, może zamówie kilka rzeczy przez internet i mysle tez o takich gadzetach ze zdjeciami Wojtka to tak np dla teściowej bo ona wariuje na jego punkcie:-)
np takie rzeczyFoteria.pl - odbitki cyfrowe i fotoprezenty - przez Internet do "drzwi" ! a dla reszty hmmmmmm zastanawiam sie bo ja lubie wszystko takie dokładnie przemyślane jesli chodzi o prezenty,

stokrotki

czerwcowa mamuśka (2006)
Miasto
Irlandia/Oranmore
Rozwiązania
0
Ja też lubie kupic już troszkę wcześniej prezenty co były przemyślane......
>>>Mój teść od dłuższego czasu przymierza się do kupna sobie radia CB do autka , przymierza się i kupić nie może więc nasz mikołaj mu przyniesie ;-) :-) .... (tak nawiasem z teściem nigdy nie było problemu z wyborem jakiegokolwiek prezentu bo jest człowiek o woelu pasjach , także zawsze można coś trafnego wykombinować...)
>>>Dla naszych m am postanowiliśmy kupić takie złote serduszka , takie otwierane co można w nie zdjęcie wsadzić na łańcuszku ( zdjęcie oczywiście Zosi bedzie :-) )
>>>Dla mojego brata to też żaden problem z trafieniem . Jest maniakiem motocyklowym wiec dostanie najprawdopodobniej kurtke na motor ......
>>>No i patrycjo podsunełaś mi pomysł tym postem na prezent dla siostry mojego męża :-) , dostanie talon do kosmetyczki ;-)
>>>Mój mąż skolei napisał list do mikołaja w którym prosi o nowe plejstejszyn ;-) :-) hihihi ..... chyba nigdy z takich rzeczy nie wyrośnie hihhi
>>>Z kolei nasz Zosiek chyba dostanie bujawko-lezaczek , mniej więcej coś takiego jak ten http://www.allegro.pl/item141843777_hustawka_fisher_price_aquarium_super_cena_od_ss.html
. Chociarz ostatnio jak zobaczyłam czadowe zdjęcia sumki , jak Kubiszonek "gar " na pianinie :-) to przez myśl mi przeszło że może takie grajace cacko jej kupić ...... Zobaczymy .......

No a ta poprosze Mikołaja hmmmm chyba o fotel na biegunach , albo zegarek Casio (bo tez mi się "marzy":-) ) ale nie wiem czy byłam na tyle grzeczna żeby zasłużyć hihihi....

sumka

Mama czerwcowa'06 Mama na cały etat :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Stokrotki ty to już masz praktycznie wszystko zaplanowane :-D Ja jeszcze pomysłu nie mam. Wszystko w fazie planowania
Huśtawka super, ale nie wiem czy zwróciłaś uwagę że do max 9 kg, no a nasza Zosieńko deczko cięższa :-D

patrycja24berlin

Miasto
xxx
Rozwiązania
0
Stokrotko-Sumka ma racje...
Proponuje cos takiego dla Zosiaczka...Ja dla mojej Noemi tez zamowie pod choinke...No taka bujaweczka starczy na dlugo...Moja kolezanka ma taka dla swojej coreczki...Julka ma dzis 6 tal i czasami na nia jeszcze siada bo maja ja w ogrodzie przywieszona ...Nie jest tu pokazane na obrazku ale to czerwona barierke opuszcza sie na dol i uzywa jako oparcie na nozki...

HUŚTAWKA 2 W 1 - LITTLE TIKES - WYSŁKA GRATIS ! (142589028) - Aukcje internetowe Allegro

mamusia

Rozwiązania
0
a JA DZIŚ ZAKUPIŁAM DLA STARSZEJ CÓRKI KUCHNIE ZABAWKOWĄ TAKA Z PIECEM I ZLEWEM I BLAT BO OBYDWU STRONACH CHYBA BĘDĘ SIE Z NIA BAWIĆ HI HI HI A RESZTA ZAKUPÓW JWESZCZE MUSI POCZEKAĆ BO BRAK POMYSŁÓW

Mamoot

Potrójna mama
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
My też lubimy kupować specjalne, przemyślane prezenty. Trochę się już zastanawiamy, mam zresztą taki system, że jak coś wymyślę, nawet pół roku przed świętami, to sobie zapisuję - potem się przydaje.
Dziś wymyśliłam prezent dla mojej mamy: kupię jej filiżankę (być może na pchlim targu), bo ona zbiera taki komplet filiżanek ze zdekompletowanych "okazów" :).
Moim teściom chcieliśmy kupić DVD, ale nie wiemy, czy się wyrobimy cenowo.
Babcia pewnie dostanie jakąś dobrą herbatę.
A reszta... jeszcze nie wiem.
Bardzo lubię kupować książki, ale muszą być dobrze trafione.

KasiaDe

Mama VI'06 VII'08
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
A propos prezentów, to kubki, które Wam kiedys pokazywałam zostały wręczone i baaardzo się Dziadkom podobały! Mój Tato, to po kilka razy zaglądał do szafki, żeby popatrzeć sobie (dostał dziś) a Teść codziennie pije w nim poranna kawę :-)

fusik

Mama 2006/2010
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
oj a ja nie mam wogóle pomysłu na prezenty. pustka w głowie.

I wiecie co ja niestety nie kupię dziecku jakiegoś drogiego i wyszukanego prezentu. Niestety, ale mamy tak dużo wydatków związanych z nim, że pewne zakupy potraktujemy jako gwiazdkowe. Ostatnio kupiliśmy krzesełko do karmienia i czeka na nas jeszcze fotelik - a to spory wydatek. Najprawdopodobniej kupimy jakiś symboliczny prezent tak do 50-60 zł max. Ponadto ciągle trzeba dokupować ciuszki bo rośnie jak na drożdżach.... Rodzinkę mam małą, w Wigilię będziemy my ( 3 szt :) ) moja mama i brat i teściowa ... malutko więc mały od rodzinnki tez nie wiele dostanie... no ale cóż. Za to na pewno będzie wiele uśmiechów, radości, zabawy i przede wszystkim miłości - i to chyba będzie najlepsze

reklama

KasiaDe

Mama VI'06 VII'08
Miasto
Tarnów
Rozwiązania
0
Fusiku, oczywiście, że miłość najbliższych najważniejsza!
My tez nie bedziemy szaleć, bo kasy brak, ale tak symbolicznie na pewno coś kupimy.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry