reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

Oczywiście, że najważniejsza atmosfera świąt. A co do cen prezentów, to cała sztuka polega moim zdaniem właśnie na tym, żeby kupić prezent niedrogi i jednocześnie taki, który sprawi dużą radość. :tak:
 
reklama
Dokładnie, macie rację!!! My mamy z kolei dużo prezentów do kupienia (dla 11 osób) i z racji tego nie będziemy szaleć cenowo!!! Ale ja tez kupuję wczesniej - najdroższy to chyba dostanie moja mama bo kompletuje dla niej zestaw dobrych kosmetyków - takich droższych, które sama kupuje sobie rzadziej :) Dla teściowej mam książke DOMOWE WYPIEKI - CIASTA I CIASECZKA KUCHNI POL.! (143636581) - Aukcje internetowe Allegro
Poza tym dla dziadków chcemy zrobić kalendarze z Karolkiem, na pewno bardzo się ucieszą :) Mam tez cały zestaw prezentów dla mojej chrześniaczki- sukienka, bluza, książeczka i gra...ale jeszcze duzo osób a pomysłów brak. Piszcie - moze coś skorzystam :) zwłaszcza z dziadkami jest problem bo nie mają jakichś takich konretnych pasji i często niestety kończy się na jakichś standardach typu kosmetyki itp. Poza tym zostaje nam jeszcze siostra męża, brat, szwagier, coś dla męża, coś dla mnie :) dla Karolka już gdzieś pisałam co będzie...chociaż na pewno nie tylko bo czaję się jeszcze na taką zabawkę do kąpieli o której kiedyś pisałą Aniasorsha
 
Witam, witam...

Troche mnie nie było, a tu tyle nowości...

Ja też już poważnie myślę o prezentach. Szanowny małżowinek dostanie słuchawkę bluetooth, a reszta... hmmmm... ciągle obmyślam...

I ja też już wiem, co dostanę :) Zażyczyłam sobie od mojego chłopa laserową depilację bikini. I poza tym dostanę grę ZDOBĄDŹ EVEREST. Ja strasznie lubię gry towarzyskie. Jak nie macie pomysłu dla kogoś, to super prezentem może być JENGA. To taka świetna gra, która polega na budowaniu coraz wyższej wieży poprzez wyciąganie klocków z dolnych pięter i układanie nowych pięter. Zabawa super. Dostałam taką od szwagierki w zeszłym roku i całą wigilię się wielka rodzina bawiła na podłodze razem :)

Tu jest link: GRA ZRĘCZNOŚCIOWA JENGA firmy Parker/Hasbro (144151953) - Aukcje internetowe Allegro
 
Stokrotki nie kupuj już Zosi tej hustawki z Fisher Price bo jest już na nia za duza - my korzystamy juz z takiej odkąd Wojtus skonczył 2 miesiace, jest super ale teraz juz robi się niestabilna przy bujaniu na wiekszej predkosci bo jest dla dzieci do 11kg, niestety.:-D
 
Ja własnie myślałam o kupieniu jengi szwagrowi albo szwagierce ale jeszcze się zastanawiam czy się spodoba i komu bardziej :) ja właśnie padam przed kompem po przestudiowaniu wszystkich dostępnych w necie kalendarzy :) oczywiście nie wiem jaki wybrać ale i tak już dużo wiem :)
 
Co do chuśtawki to rzeczywiście może być problem ze znalezieniem coś dla mojego grubaska. No ale zawsze możemy pozazdrościć Kubusiowi i kupić jej pianino :-) ;-)
 
Basia, jak dojdziesz do jakichś konstruktywnych wniosków, to bardzo prosze podziel się gdzie mozna fajne kalendarze zmówić! ;-) :-D
 
reklama
Może którejś z Was taki pomysł na prezent się spodoba i przyda: 2 bilety do teatru albo do filharmonii. Kogoś taki prezent może bardzo ucieszyć.
 
Do góry