reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

reklama
Z masy solnej ........ a oto przepis : 15 łyżek stołowych mąki ,15 łyżek stołowych soli i niecała szklanka letniej wody no i jeszcze kapka oleju.
A wygladająmniej więcej tak :-) .

No i lepie też ozdoby na święta tzn. jak narazie gwiazdki które będe zaczepiać na oknie :-)
 
Stokrotki piękne te twoje aniołki
Dziękuje za odpowiedź taką szczerą i osobistą. Może się kiedyś spotkamy w Irlandi. A jeśli chcesz to napisz kilka słów na gg
 
Stokrotko-piekne te aniolki...przepis sie przyda-zrobie tez moze cos na choinke...np wlasnie gwiazdki...dzwoneczki,laski mikolajowe...
 
Stokrotki dzieki za przepis jutro zabieram się za lepienie gwiazdek itd itp powiedz tylko czym je później malujesz to musza być jakieś specjalne farby?
 
Sylwio ,jakj uż ulepie to wkładam je do mikrofali tak na 2 minutki tak żeby troche stwardniały , no i na cały dzień zostawiam gdzieś w pobliżu kaloryfera. Maluje najzyklejszymi farbkami, lakierami do paznokci i czym tylkosię da :-)
 
ja dziewczynki trafiłam ostatnio na księgarnię internetową która ma bardzo tanie książki, może nie ma tam nowości ale dla dzieci można coś wyszukać Ksi
 
hej:-)
Ja podobnie jak Baska musze zrobic duzo prezentów (15) wiec musi to byc cos niedrogiego. Podoba mi sie pomysł z kalendarzem.
kilka prezentów już mam
dla babci- filiżanka
dla cioci- balsam d/ciała vichy
dla wujka wino + korkociąg
dla kuzyna- podkładkę p/mysz ze zdjęciem
dla siostry - talon do sklepu ( to narazie pomysł wiem że talony sprzedaje reserwed i promod nie wiem kto jeszcze musze sie zorientowac)
Izuni zamówiłam szczeniaczka-przytulaczka
to tyle, a jeszcze tyyyle zostało
 
reklama
Do góry