reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

reklama
a ja dzisiaj odebralam kalendarz z Otylką dla babć i dziadków:) i jestem mega zadowolona, nawet nie myślałam, że będzie taki cacy:)
 
wrzuce jak tylko będę miała kabelek do aparatu, my aparat mamy pozyczany i jak zabieramy od mojego brachola, to zapominamy o kabelku, ale jutro bedzimy się widzieć, więc wieczorkiem wkleję fotki
 
i znowu bedzie to watek "na czasie"..Ja juz pomalutku zaczynam myslec co, komu pod choinkę- jaki prezent?..Macie juz jakies pomysły, a moze juz prezenty:nerd:?
 
ja na pewno niebawem będę zamawiać kalendarze , bo w tamtym roku się zgapiłam i było już za późno:tak::sorry2:
 
Ja też na pewno zamówie kalendarze, a nad pozostałymi prezentami jeszcze nie myslałam. Dla Mikusia chodzi mi po głowie jakiś garaż/parking/kolejka...
 
ja Adamowi chce kupic zegarek..bo to tez prezent pod imieniny:sorry2:
dla Klaudii mysle ..cos jakis zestaw kuchenny- mini garki itd(bo bawi sie moimi:nerd:..albo zestaw klocków.
nie mam pomysłów na prezent dla mamy, taty, siostry i jej chłopaka..b w takim małym(ale jakim:-)!składzie w tym roku zasiadziemy przy wigilijnym stole(troszeczkę smutno, ze nie tak tradycyjnie..u babci i dziadka..gdzie spotyka sie zawsze cała rodzina -od str mamy,,kuzynostwo, ciotki, wujki(od zawsze tak było!)..potem pakujemy sie w autko i wio do tesciów..tam z siostrami Adama, rodzicami na Pasterke..
ale i tak b. sie cieszę, że rodzice do nas tu przylecą:tak:
a Wy jak spedzicie świeta??..czy macie juz plan na sylwestra??(nie tworzyłam nowego watku..bo sieczka sie zaczyna robic:happy2:..a Pani Kasia nie odp., czy sie zgadza..:nerd::-D
 
Rusałko! Ja sie mogę zgodzic, ale czy podołam?:sorry:
U nas znów dwie Wigilia, ale nie narzekam. Tylko nie wiem jaka kolejność. Jedna z Teściami, Dziadkami i Radka ciocią, wujkiem i ich córkami, a druga malutka z moimi Rodzicami. Niestety ze względu na lokalowe ograniczenia nie możemy tego połączyć a nic nie stałoby na przeszkodzie...
 
reklama
My jak zawsze-nie wyobrazam sobie inaczej-bedziemy na wigili u mnie w domku w fronie moich dziadkow,mamy mlodszego brata oraz starszego z rodzinka juz swoja...
Pirwsze swieto bedziemy odpoczywac a drugie poswiecimy na odwiedziny rodznki...Co do planow na sylwestra -niestety nic...Z reszta jak juz to mozemy tylko gdzies w Polsce isc bo w tym roku nie bedzie tu komu mlodej podrzucic...

Co do prezentow to przypadkiem mam juz dwa-kupilam Adamowi bluzke ale troche przyciasnawa i dostanie ja moj brat chuderlak:-D a drugi to waga elektroniczna i dostanie ja mama...Oczywiscie kazdemu jeszcze cos dokupie...
Dla brata i bratowej tez juz wiem co kupie-dostana od nas wyprawke:-)- kieliszki,szklaneczki stojak do winka taki jak mam w kuchni i cos tam dorzuce-tu akurat obgadane mam z bratowa...mowila ze troche im sie szkla wytluklo wiec sie przyda...a ja zamowilam sobie dwa komplety poscieli:-)
 
Do góry