reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prezenty...

Nie chce zakładać nowego wątku więc pisze tu . JUż niedługo DZIEŃ BABCI I DZIADKA , zatem chciałam spytać kochane co za niespodzianki przygotowujecie razem z dzieciaczkami oczywiście dla babć i dziadków ???

**Ja z mężem montujemy płytę z nagraną Zośka od pierwszych dni do teraz . Jeszcze tylkomusimy muzycznie obrobić i napisy powklejać i filmik bedzie gotowy :-)
**Oczywiście standardowo kartki które postaramsię wykonać razem z Zośką ,mam tu na myśli odcisk jej rączki no i jak bedzie umiała posługiwać się kredką to może coś nagryzmoli ładnego :-)


Tak wogóle to chcieliśmy kalendarze w prezencie dać ale tu nie robią a na allegro nikt nie chce za granice wysyłać :( więc taopcja odpada

Czekam wasze pomysły ?:-)
 
reklama
Kurcze Stokrotki dobrze ze przypomialas...tylko w jakie dni to przypada?21 styczen chyba dzien babci nie? a dalej juz nie pamietam :-(
 
A my może też nagramy płytki z filmikami. Bo i tak chcieliśmy to zrobić, to może się uda na tą okazję.
 
Nie chce zakładać nowego wątku więc pisze tu . JUż niedługo DZIEŃ BABCI I DZIADKA , zatem chciałam spytać kochane co za niespodzianki przygotowujecie razem z dzieciaczkami oczywiście dla babć i dziadków ???

**Ja z mężem montujemy płytę z nagraną Zośka od pierwszych dni do teraz . Jeszcze tylkomusimy muzycznie obrobić i napisy powklejać i filmik bedzie gotowy :-)
**Oczywiście standardowo kartki które postaramsię wykonać razem z Zośką ,mam tu na myśli odcisk jej rączki no i jak bedzie umiała posługiwać się kredką to może coś nagryzmoli ładnego :-)


Tak wogóle to chcieliśmy kalendarze w prezencie dać ale tu nie robią a na allegro nikt nie chce za granice wysyłać :( więc taopcja odpada

Czekam wasze pomysły ?:-)

Stokrotki
a nie możesz zamówić w sklepie internetowym, zapłacić przelewem i kazać wysłać na adres Dziadka i Babci?
Przykladowy adres sklepu: Ubranka dla dzieci, ciuszki dzieci
 
A my może też nagramy płytki z filmikami. Bo i tak chcieliśmy to zrobić, to może się uda na tą okazję.

Mamoot, mam ten sam pomysl - z tym ze chcialabym zrobic jeden film z takich krociutkich, ktore nagrywalam na aparacie. Z jakas fajna muzyczka w tle i innymi bajerami :-D :-D :-D
Windows Movie Maker mam na tapecie od dwoch dni - fajne rzeczy wychodza, chociaz musze przyznac, ze jeszcze nie do konca wszystko rozgryzlam :baffled: Aaaale, twardym trzeba byc a nie mietkim :-D
 
reklama
Do góry