reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Primolut nor a testy owulacyjne

asiasiasia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Sierpień 2011
Postów
991
Hej dziewczyny mam pytaniw czy branie primolut nor od 17 dnia cyklu przez 10 dni w celu uregulowania cyklu moze dawac faszywe dodatnie testy owulacyjne w 23 dc ?
 
reklama
Nie wiem czym jest primolut nor, ale skąd wiesz, że test jest fałszywie dodatni?
Robiłaś testy przez cały cykl?
 
Testy robi sie do pierwszego pozytywnego. Skoro masz zalecenie brania od 17 dc to przed rozpoczeciem tych tabletek masz domniemana owulacje. Mialas monitoring owulacji moze? Ten lek to sztuczny progesteron, wiec bierze sie go po owulacji w celu np. wyregulowania cyklu.
 
Testy robi sie do pierwszego pozytywnego. Skoro masz zalecenie brania od 17 dc to przed rozpoczeciem tych tabletek masz domniemana owulacje. Mialas monitoring owulacji moze? Ten lek to sztuczny progesteron, wiec bierze sie go po owulacji w celu np. wyregulowania cyklu.
nie mialam monitoringu niestety lekarz mi go tak przepisal zeby uregulowac cykl. Ale kazal sie tez starac z nim. Pytalam o domniemane zatrzymanie owulacji powiedzial ze jak bede brac od 17 dc to nie powinnam jej zatrzymac tym lekiem.
 
Do góry