reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PRISKA II

No własnie te testy tylko pokazują prawdopodobieństwo wystąpienia chorób nie dają gwarancji że dzidzia bedzie zdrowa
przeziernosc karku robiona podczas USG tez moze wykazac jakies nieprawidlowości ale po tych badaniach
jestem jakby spokojniejsza!!!
 
reklama
Klara spytaj lekarza ale chyba jest już za późno bo to miedzy 16-18 tyg a moze sie myle
najlepiej spytaj ginekologa !! Pozdrowionka
 
karolla u mnie dokladne tak samo, tzn jestem po prostu spokojniejsza po tych badaniach. Tak naprawde, jak sobie poczytalam o tych testach to daje tylko jakies 60% szans wykrycia wad genetycznych, wiec generalnie nie wiele, ale z pewnoscia daje spokoj ducha na jakis czas. Ale mysle, ze spokojnie mozna sobie ten test podarowac i chyba lepiej zrobic przeziernosc karku i test podwojny (jezeli dobrze pamietam) ale to trzeba robic duzo wczesniej. Najwazniejsze, to byc dobrej mysli (starac sie) i z pewnoscia wszystko bedzie ok u naszych dzidziolkow. Musimy w to wierzyc.
 
Do góry