reklama

Problem z jedzeniem....

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2009' rozpoczęty przez AgataLena, 27 Czerwiec 2010.

1. AgataLena

AgataLena Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam problem z moją córka a mianowicie chodzi o to ze w tych słoiczkach po 6 miesiacu sa kawałki marchewki ryzu itp. i gdy moja córcia zaczyna jesc te dania to jest ok ale do pierwszego zaktuszenia sie:no: i zaraz po tym zwraca wszystko co zjadala czy to jest poczatek jedzenia czy koniec nie ma roznicy. Wy tez tak mialyscie?? Jak nie to co o tym myslicie?? Co mam zrobic zeby bylo ok wkoncu musi zacząść uczyć sie żuć wieksze kawałki...:sorry2: Dodam że to moje pierwsze dziecko i może o czymś poprostu nie wiem.

2. aga6671

aga6671 Mama Hani i Tomka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Może dla niej za wcześnie na takie grudki..spróbuj zmiksować sama zawartość takiego słoiczka..a za jakiś czas znów spróbuj z grudkami :)

3. reklama
  4. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    pomiksuj tak jak pisze Aga... ja tak robiłam z bobowitą bo ma wieksze kawałki we wczesniejszych okresach.. Gerber jest bardziej papkowaty (nawet niekktóre słoiki po 8 miesiacu)

5. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój Maks też tak miał. Był po prostu jeszcze za mały na duże kawałki. Jak się zmiksowało zupkę na mniejsze kawałki, to zjadał wszystko elegancko.

6. stacha5

stacha5 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Miksuj, tak jak radzą dziewczyny. Miałam ten problem ze starszym synem. Miał 10 miesięcy a był w stanie przełknąć tylko zupkę dla 4-miesięczniaków. pediatra mówiła nam wtedy, że może tak mieć do 3 rż:szok:. Na szczęście problem skończył się już w wieku 13 mies.

7. Marzka283

Marzka283 synek Michaś

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    MÓJ Michaś też miał problem z zupkami bobovity rozgniatałam większe kawałki ale teraz już przełyka przedtem wypluwał.

8. maarta100

maarta100 Szczęśliwa mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nic niepokojacego, mój tez jeszcze nie toleruje kawałków jedzenia, woli miksowane ale powolutku będę go przyuczać;-) tzn ma już trzy zeby więc przyjdzie niedługo czas na nauke gryzienia nie tylko sutków:tak:;-) N apoczatek warto podawać chrupki kukurydziane, żeby dziecko samo jadło, podaję mu też w tym gryzaczku NUBY kawałki marchewki, ziemniaczka, owoce itp. Z czasem nauczy się gryźc i połykac większe kawałki:-) więc nie ma co się martwić.

9. AgataLena

AgataLena Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam ponownie!
    Dziekuje bardzo za odpowiedzi i zrobie tak jak mowicie bede poprostu miksować, widocznie nie jest jeszcze gotowa na wieksze kawałki. A jakie te chrupki kukurydziane są najlepsze??
    Pozdrawiam.

10. reklama
  11. maarta100

maarta100 Szczęśliwa mamusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bez róznicy oby tylko duże nie były;-)

Poleć forum